ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
Під гаслом медичної реформи депутати проголосували за зміну системи фінансування сфери охорони здоров’я, не знаючи реальних цифр.
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
 Московськими попами пахне тут
Тут - це на одному з островів річки Рось на Черкащині, де знаходиться Корсунь-Шевченківський професійний ліцей. Заклад готує фахівців за 20 аграрними спеціальностями.
Поле битви Кремля — Інтернет
Вся світова, а особливо українська, спільнота одностайно вважає, що Інтернет залишається полем битви Кремля за мізки громадян.
голова Аграрної партії України
Щоб не схудла «Ряба»: як парламент «вибиває» дотації олігархам
На словах українська влада стимулює малий та середній бізнес, насправді ж підтримує людей із списку Форбс і друзів Президента, чий бізнес росте, як на дріжджах. Приклад бюджетних «схем» - тому доказ.
Лавру в Киеве захватят сторонники бывших депутатов Украины?
На днях СБУ опубликовало заявление, согласно которому в качестве предполагаемых захватчиков Киевско-Печерской Лавры в Киеве могут выступить некие депутаты "Патрии Регионов".
эксперт, политолог
Будапешт заговорил по-украински
Фронт государств, ополчившихся на Украину из-за закона «Об образовании», прорван. Венгрия, бывшая вместе с Румынией главными «ястребами» это фронта, сделала шаг к примирению.
народный депутат Украины, глава политсовета партии "ЗА ЖИТТЯ"
Петиция об эвтаназии
Всякая реформа должна начинаться не с назначения гражданки США в руководство, а с того, чтобы спросить у граждан: люди, а чего вы хотите?
Врегулювання конфлікту на сході України: законодавчий аспект
Осінній політичний сезон в Україні триває в усій активній фазі. Доказом останнього є шквал політичній емоцій під час розгляду ряду законодавчих ініціатив по "реінтеграцію Донбасу"
Президент в Міжнародна дипломатична рада в Україні
Сколько можно мучать страну?