ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
следующее журналистское расследование пресловутого коллектива «расследователей» «Слідство.Інфо» будет о влиянии боярышника, произрастающего в районе озера Светлояр
Вже рік як в Києві трагічно загинув відомий журналіст Павло Шеремет.
Крім тотальної корупції медичного персоналу, якою славиться Центральна лікарня, будівля та територія закладу перебуває у жахливому стані.
Заступник начальника Управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради Лариса Кудрик відкрито зловживає службовим становищем та влаштовує родичам "ол інклюзів" в паліативному відділенні
Ті, хто радісно махав аквафрешем та кричав як він любить “Рассею” тепер риються на смітниках та продають сигарети поштучно!
Сьогодні ми маємо ситуацію, коли, незважаючи на всю ефективність військових прокуратур, ті хто підриває обороноздатність країни, часто залишаються не покараними. У чому причина неспроможності судів загальної юрисдикції ефективно розглядати справи стосовно військових?
События в Украине - 18 июля 2017, 18:47
Неприємний випадок стався під час похорону загиблого воїна в зоні АТО, який підштовхнув українців на негативні емоції, направлені на Московський патріархат.
События в Украине - 18 июля 2017, 18:18
У политтехнолога и «друга народа» Василия Стоякина есть высокая миссия всей его жизни – спасти Украины.
События в Украине - 18 июля 2017, 12:01
За все 8 месяцев пребывания «под арестом», Жемчугов не покидал больничной палаты, все его «заточение» проходило под опекой и заботой врачей. Когда он уходил, это было большой неожиданностью для нас...
События в Украине - 17 июля 2017, 19:49
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив, що Туреччина є одним із найважливіших стратегічних партнерів для України.
События в Украине - 17 июля 2017, 16:56