ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
следующее журналистское расследование пресловутого коллектива «расследователей» «Слідство.Інфо» будет о влиянии боярышника, произрастающего в районе озера Светлояр
Крім тотальної корупції медичного персоналу, якою славиться Центральна лікарня, будівля та територія закладу перебуває у жахливому стані.
Заступник начальника Управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради Лариса Кудрик відкрито зловживає службовим становищем та влаштовує родичам "ол інклюзів" в паліативному відділенні
Не прошло и четырех лет, как Порошенко дал добро на строительство нового патронного завода, о необходимости которого так много говорили на протяжении последних трех лет.
Ті, хто радісно махав аквафрешем та кричав як він любить “Рассею” тепер риються на смітниках та продають сигарети поштучно!
Заявление, которое шокировало и ввело в ступор многих политологов и идеологов...
Политический эксперт
Странная история получилась с провозглашением государства «Малороссия». Она может быть и просто троллигом, и политтехнологией, и заявкой новой стратегии в отношении Украины.
Сьогодні ми маємо ситуацію, коли, незважаючи на всю ефективність військових прокуратур, ті хто підриває обороноздатність країни, часто залишаються не покараними. У чому причина неспроможності судів загальної юрисдикції ефективно розглядати справи стосовно військових?
События в Украине - 18 июля 2017, 18:47