Україна хоче купити в Туреччини меламін

25 октября 2016, 16:15
0
305
Україна хоче купити в Туреччини меламін

Українська фірма виявила бажання купувати в Туреччини щомісяця 40 тонн меламіну і вже запропонувала свою ціну. Така інформація появилась в турецькому виданні Dünya.

Українська фірма виявила бажання купувати в Туреччини щомісяця 40 тонн меламіну і вже запропонувала свою ціну. Має велике значення те, аби турецькі фірми, які мають свої філіали в Україні і які цікавляться українським ринком, не втрачались з поля зору, зміцнювались, забезпечували собі місця на ринку, що розвивається. Таким чином, визначивши становище наших компаній на ринку, марка чи товар виготовлятиметься іншим способом, ніж у конкурентів, перезентуватимуться виготовлені товари на ринку, зросте додана вартість товару.
Зазвичай, коли формуються перші домовленості на експорт, на ринок відправляють невелику експериментальну кількість товару. Таким чином визначається: чи можна довіряти партнеру по торгівлі, визначаються потреби ринку, залежно від цього в майбутньму є можливість змінювати умови продажу.
Значна частина компаній, яка займається торгівлею в Україні, не хочуть отримувати акредитацію. У звʼязку з цим набуває значення довіри до імпортера. Міжурядова українсько-турецька комісія з торговельно-економічного співробітництва, після звернення експортера до цієї установи, встановлює чи на територіях, де знаходяться фірми, в які буде надходити є представники відповідних територіальних управлінь Рахункової палати, підзвітні їй установи. Однак, через те, що стати членом такої організації в Україні досить важко, кількість членів Палати дуже низький. Окрім того, серед членів Палати можуть бути фірми, які здійснюють операції, що не відповідають звичаєвому праву. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина,Турция,экспорт,економіка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.