Американське шоу та американська боротьба

28 сентября 2016, 13:17
0
54

Як американці програють своє життя ворогам.


Американці хочуть шоу - та все ж відчувають, що державі потрібні колосальні зміни. Та вони не можуть виразити, які саме, бо як завше ніхто не знає, що робити. Трамп став гібридом, який дав шоу та зміг сказати, що вся політика колишніх президентів лише вела до збільшення державного боргу та до розграбування Америки, яка не може стати на ноги після того як увесь світ побачив, що Америка це не добро, яке може захистити: навпаки, Америка це зло, яке вбиває та руйнує. Це спободалося американцям, бо це - правда. 

Та проблема Трампа полягає не в тому що він зміг кинути виклик ворогам Америки та пообіцяв людям відродити їхню державу: проблема Трампа полягає в тому що він не збирається виконувати своїх обіцянок та є такою самою лялькою в руках фінаснових магнатів як і Клінтон. 

Трамп відверто зливався на дебатах та давав зрозуміти людям, що він не хоче бути президентом - що він лише виражає думки більшості протестного електорату, який хоче поставити Америку на ті рельси, на яких вона була до кризи. Та Трамп не знає як це зробити і щонайбільш болюче - не хоче цього робити: він лише дискредитує шанс американців змінити своє життя і відпрацьовує телевізійний номер для того, щоб люди відчули, що між кандидатами справді йде боротьба в той час як ніякої боротьби немає: є просто шоу, в яке вірять люди навіть не задумуючись, що для того, щоб справді змінити своє життя американцям треба проснутися та йти його і міняти так само як вони це робили раніше, коли Америка тільки лишень сходила до вершини свого успіху. Дональд Трамп лише надав цьому шоу із обрання американського президента, якого вже насправді обрали на Уолл-Стріт, - легітимності та надали ілюзію самому американському народу, що їхні думки враховані, що демократія спрацювала, що люди отримають президента ,який буде міняти їхнє життя та зможе чесно працювати на своїй посаді. Та це лише ілюзія: новий президент буде робити те, що йому скажуть барини і він буде так само брехати народу як це до нього робили Обама та Буш. 

В якийсь момент - американці усвідомили, що все йде не по їхньому плану - а по плану меншості, яка хоче зламати сам народ, бо цей народ говрить про свободу та про мораль. І американці зрозуміли, що їхні лідери це не їхні лідери, а всього лише підставні шулери, які забирають у них країну. Американці усвідомили, що вони за столом грають карти із шахраями та програли все. Уже. Вже нічого немає. Є простоїхнє життя, в якому більше немає наповненості певним сенсом буття та боротьби: є лише програш, який вони отримали, бо самі віддали все та припинили боротьбу... 

Покладання своїх сподівань на героя, який може все ураз змінити та врятувати людство і самих американців, які також хочуть врятувати людство та не знають як це зробити, - в минулому: для того, щоб щось змінити треба йти на ризик та починати із себе, - а ніхто не хоче цього робити, всі бояться втратити те, що мають, та й немає зараз оцього образу героя, який би міг дати людям надію на краще життя та покзати приклад як треба виходити з тої проблеми, яка зараз прийшал в американські домівки. Та приходила вона поступово: люди розуміли, що щось відбувається та не діяли, не змогли втрмати кризу в дверях, вони самі просто відчинили їй двері та впустили цього демона випалювання свого духа, який зараз вже знаходиться в кожному американцю та підказує йому, що треба щось міняти. Люди відчувають, що треба щось міняти та не хочуть цього робити, бо вони дійшли піку своїх можливостей і справді має статися щось тсрашне , щоб люди перестали віритив казки, що все добре і просто подивилися навкруги щоб зрозуміти, що світ знаходиться в повній кризі та усвідомити, що наше життя - втсратило свої барви та перетворилося на чорно-білий фільм, який не дає нам дихати та жити, а просто катує нас, бо ми спимо та не можемо дати собі звіт, що з нами відбувається. І люди починають розуміти, що це можемо зробити лише ми, бо ніхто інший ітим більше бог не зробить за нас нашої робити, нашого усвідомлення себе не як якогось пристрою у якого немає душі - а живої істоти, яка здатна зробити щось неможливе для того, щоб вижити. 

Клінтон найбільш не професійний президент від усіх, які тільки були в історії Америки. Вона навіть більше не професійна від шоумена Обами, який зіграв роль спасителя нації та люди все ж змогли зрозуміти, що ніщо не змінилося. Американці відчули, що Обама нічого не змінив, - і що його головна обіцянка змінити самих американців не виправдала себе, бо люди не змінилися: люди мають гроші і хочуть шоу, яке би змінило їх життя у віртуальній реальності. Та самі американці в навгодований час не хочуть нічого міняти, бо бояться бандитів, бояться корупції, бояться, що до них прийдуть та все відберуть і тоді їхнє життя стане ще гіршим. Так, американці це сміливий народ, який здатен боротися зі злом - та ніхто зараз не знає куди іти і яким шляхом рухатися: знає лише зло - і воно сьогодні перемагає, даючи американцям відчути себе причасником до чогось великого і віднімаючи у американців саме життя і саме стремління це велике збудувати, а не лише споглядати як багаті просто ділять свою здобич, яку вони забрали у бідних. 

Здебільшого успіх Дональда Трампа - це поразка Барака Обами, бо Хіларі буде всього лише продовжувати той курс, яким Америка йде і по сьогоднішній день ще від  Джржда Буша. А Трамп це людина, яка змогла зробити себе сама і можливо навіть зможе витягнути Америку з тої прірви, в якій та опинилася, - та все одно сподівання американців на те, що нова Америка і нове життя може дати їм нову ціль і нові енергії, які можуть зробити Америку такою як вона була колись у 70-ті та 80-ті, ще до того як вона упала у кризу духовності, -, не завжди себе виправдовують, бо люди самі не вірять, що зможуть подолати тих банкірів та власників Америки, які і привели до сьогоднішнього стану речей, коли самі американці уже відчувають, що ця держава не їхня і що Америка, яка любила свободу та вірила в свою систему вже не здатна діяти дальше та надалі перемагати. Популярність Трампа полягає в тому, що він піддав різкій крититці діючу систему та зміг вселити надію в американців, що реальні зміни можливі.Реальні. Не просто розмови до яких вдався Обама - а системні зміни, які би могли вдихнути нову енергію в Америку в той час, коли дух самих американців упав, бо демокртаія та капіталізм як ідеології в які всі вірили дали тріщину та показали, що ці системи є безперспективними та слабкими і демократія не може дати відповідь людству як треба жити зараз, в новий час. 

Та самі американці, відчуваючи, що потрібні колосальні зміни не здатні для себе сформулювати які саме і що потрібно зробити для того, щоб Америка вийшла із духовної кризи: гроші тут ні при чому, їх дійсно стає все менше і люди не мають навіть грошей на їжу, а коруція росте і грошові мішки зкуповують громадянське суспільство, закабалюючи Америку і перетворюючи її в африканське пелм"я, яке працює на рабовласника та не може сформулювати для себе яким може бути життя на волі, - та не гроші були рушієм прогресу в Америці, коли вона тільки сходила до своїх вершин. Тоді люди вірили, що вони зможуть підкорити світ. А тепер коли світ підкорений - виявилося, що Америка стала ворогом для людства, бо правлячі кола вирішили викорситати Америку як зброю проти інших народів та закабалити інші народи: Америка із держави, яка дає свободу перетворилася в державу, яка її віднімає. 

І американці це відчувають, - і саме тому вони хочуть знову спуститися вниз, до того моменту коли вони зробили помилку, віддавши свою державу мафії, яка її розрабувала, перетворивши людей в рабів, а саму державу - в уламки, в в ті уламки, які не просто зруйнували її, це ще пів біди, а в духовні уламки, які змогли зламати американський народ, відібравши в нього саме бажання жити та боротися. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.