Ботанічний сад міста Богор - один з найбільших та найстаріших в світі

24 июня 2014, 06:05
мандрівник
0
32

Богорській ботанічний сад заснований в 1817 році. Сад являє собою найбільший ботанічний сад в Індонезії та один з найбільших та старіших садів у світі. Площа саду складає 87 га.

Богорській ботанічний сад заснований в 1817 році. Сад являє собою найбільший ботанічний сад в Індонезії та один з найбільших та старіших садів у світі. Площа саду складає 87 га. Працює з 8.00 до 17.00 , вхідний квиток коштує 25.000 IDR.

Особисте враження від саду — заспокійливе та розслабляюче місце, де можно провести запросто пів дня, як мінімум. Після цього саду можно сказати, що в ботанічних садах я ще не був. Бо те, що я бачив раніше і близько на валялось до Богорського ботанічного саду. Що до квитка, то на ньому не має дати, так що при бажанні, парка можно відвідати кілька разів з одним квитком. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: ботсад,Индонезия,природа рослини,подорожі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.