Данбас паражняк нє гоніт

27 декабря 2013, 19:42
0
1044

або баласт, що тягне вниз

Ще років 5 тому навіть думка про те, щоб послати Донбас із більшістю славних його жителів куди подалі з держави Україна в мене не виникало. Зараз я все частіше ловлю себе на думці - а для чого силою утримувати те, що нам не потрібно. Донбас, він в нас як Чечня в Росії. Для чого тримати силою людей, які себе навіть українцями не вважають? Тим більше міф про годування всієї країни славними жителями цього регіону давно розвіяний  Донбас, він як резервація в якій проводилсь селекційні експеременти. І результати цих експерементів зараз є джерелом "зараження крові" яке висмоктує всі соки, як фінансові так і духовні з держави Україна. В результаті розвивається гангрена, яка може спричинити смерть всього організму.
А що роблять з гангреною?

Я тут бачу, що мене дещо неправильно зрозуміли. Ну, в принципі, я й написав дуже однозначно. Отже, я не хочу примусово відділяти цей регіон. Люди, які проживають там повинні самі зробити вибір. Чи хочуть вони жити в Україні з Європейським вектором, чи вони не хочуть жити в Україні з європейським вектором. За них ми вирішити не можемо. Але вони повинні зробити ВИБІР. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.