Скрудж Макдак - головний спонсор "Свободи"? Тільки Факти.

2 ноября 2013, 19:04
0
279
Скрудж Макдак - головний спонсор  Свободи ? Тільки Факти.

Ось він справжній спонсор Свободи.


 Після виходу низки контроверсійних та викриваючих публікацій а-ля  "Гроші Тягнибока - 1, 2, 3, 150" від газети "Експрес", яку тепер сміливо у народі звуть "Правда 2.0" низки наково-популярних праць "Причетність Свободи до вимирання динозаврів", "Світове потепління. Хто винен як не Свобода?", та релігійних статей "Свобода - 11 гріх людини" і знайденої у горах Сінаї священної скрижалі (археооги Тарас Вазняк та якийсь Грицак) " Чому Ісус Христос застерігав проти Свободи?", знайшлися нові дані, які очорнюють імя цієї турбонацистської партії

 І дуже дивно у цьому контексті, що газета "Експрес" замовчала цю історію. Адже дана історія логічно вписувалася б у канву попередніх розумних, логічних, чесних та дуже обєктивних статей про Тягнибока зокрема і "Свободу" загалом.

 Щось явно не так з цією газетою, бува не піддалась під тиск "фашистських молодчиків", але факти річ вперта, на днях у ЗМІ було оприлюднено фото журналіста Дрозда Остапа з видання "Процвітаючі ЛГБТ", де у голубі обєктиві фотокора попаи знімки переговорів Скруджа і Тягнибока, де останній щось дуже чітко і агресивно пояснював всесвітньо відомому олігарху(№ 8 у рейтингу Форбс )

 

За слолвами пана Вазняка, експерта у питаннях по боротбі з коричневою нечестю , пан Скрудж уже давно має яскраву пронацистську позицію, ба більше того, перегвори з українськими націоналістами велись дуже давно і напружено, адже Макдак мав отримати гарантії, що "відібє" свої вклади.

також пан Вазянк надає фотографію Скруджа у місті Луцьк, де останній вів перегвори з місцевим Ку-клукс-кланом, на думку ескперта вирішувалось питання про фінансування останніх.

Та як бачимо мультимільярдер все ж зупинив свій вибір на ВО "Свобода",як більш розпіареній і вже парламентській силі в Україні, так на питання журналістів про фінансування Скруджем "Свободи", мільярдер відмовився від коментарів, лиш пронизивши своїм брутальним поглядом присутніх папараці. (фото надане)

Як підсумок, ми і надалі моніторитимемо і ознайомлюватимемо Вас з останніми перепитіями цієї історії

стаття підготовлена журналістьким цехом каналу бЗІК, ескператами Т ВазнякомЬ та якимсь Грицаком і була створена під легендарну і невмирущу пісню "Голубая луна" Агутіна, яку зі своєї щедрої ласки нам включив АстапЬ ДроздЬ.

 P S від нашого колективу ми висловюємо неабияке  впевнене "Фе" пану Починку  власнику Експреса, який з якихось підстав не розкрив і цю жахливу таємницю партії Свобода і Тягнибока.

Продовження буде.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.