Заливай усе бетоном

28 октября 2013, 10:40
0
345

Перший крок зроблено - Росія почала відгороджуватися від України колючим дротом

Новина:

Російська прикордонна служба почала встановлювати загородження з колючого дроту на кордоні з Україною.

Про це повідомляє у своєму сюжеті луганський телеканал ІРТА.

Як повідомляється, огорожі, зокрема, з'явилися на кордоні в Луганській області.

Як йдеться в сюжеті, російська ініціатива не особливо сподобалася місцевим жителям.

Причин для цього, як стверджує місцеве видання 0642, декілька.

У багатьох жителів області родичі живуть у Росії поблизу кордону, і спілкування сімей тепер значно ускладнилося.

Інший аспект полягає в тому, що багато місцевих жителів живуть за рахунок контрабанди з Росією, і тепер для них починаються складні часи.

Як повідомляє телеканал, Україна і Росія досягли угоди про створення спрощених пропускних пунктів для прикордонного населення, але справа поки стоїть на місці через відсутність фінансування.

Як повідомляв "Інтерфакс-Україна" раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляв, що Росія виступає за зміцнення співробітництва з Україною, зокрема, з прикордонних питань, напередодні зимової Олімпіади в Сочі.

"Із задоволенням відзначаємо хороший рівень взаємодії російських і українських відомств, включаючи МЗС, з прикордонних питань. Зараз важливо концентруватися на зміцненні співробітництва напередодні зимових олімпійських ігор у Сочі, на які, як я думаю, через територію України буде прибувати чимала кількість глядачів та учасників, напевно", - заявляв Лавров.

Як відомо, протяжність сухопутного україно-російського кордону складає більше двох тисяч кілометрів.

17 травня 2010 в Києві було підписано угоду про демаркацію кордону, а в листопаді 2012-го в Чернігівській області встановили перший прикордонний стовп.

Українська правда


Напевно, найкраща новина за тиждень. Не може не радувати те, що саме росія почала встановлювати колючий дріт. Ми впевнено крокуємо до введення візового режиму з братами нашими меншими. Це мають бути послідовні кроки до часткового згортання товарообігу між Україною та Росією та ізоляції Азії (в меншій мірі) та мусульманського Сходу ( в більшій мірі)  від Центральної Європи. Прикро звичайно, що цей поділ між Азією та Європою відбувається на кордоні РФ та України, але процвітання нашої держави вимагає жертв, і прикро що в якості жертв виступають наші сусіди, яких ще можна було б врятувати. Сподіваюсь, що Росія встигне вилікуватись до того моменту, коли ще можна буде виокремити саме Росію з цієї федерації та перенести колючий дріт саме на кордон Росії з її східними сусідами. Але, нажаль, ці сподівання практично безпідставні. Залишається тільки вірити в те, що Україна стане достатньо сильною для того, щоб пережити без втрат хаос, який спричинить розпад, та можлива війна в РФ ( причиною цього може стати як китай, так і внутрішні системні конфлікти)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.