Як зробити, щоб роботодавці боролися за вас?

22 октября 2013, 20:46
НАВЫКИ: планирование-координация-контроль (реализовано более 100 крупных проектов в разных направлениях),  коммуникатор, нетв
0
325
Як зробити, щоб роботодавці боролися за вас?

Сьогодні в Україна почала працювати «Академія навичок» (www.skillsacademy.com.ua) – онлайн-платформа з самоосвіти і побудови кар'єри.

Це унікальний для України та країн СНД проект у галузі онлайн-навчання, який дасть можливість молодим українцям безкоштовно отримати необхідні навички і знання для влаштування на ринку праці України, побудови кар'єри, отримання першого робочого місця.

За словами одного з авторів проекту, голови Української студентської спілки Станіслава Куценка, «Академіянавичок» поєднала в собі всі кращі досягнення популярного міжнародного освітнього ресурсу Сoursera і професійної соцмережі Linkedin. Проект дозволить студентам України вирішити проблему працевлаштування після закінчення ВНЗ.

Проект ініційовано і реалізовано в результаті партнерства держави, бізнесу та громадськості. Партнери проекту - Міністерство у справах молоді та спорту України, один з провідних роботодавців «МТС Україна» та Українська студентська спілка - підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Академія навичок».

Перший заступник Міністра у справах молоді та спорту Сергій Глущенко охарактеризував «Академію навичок» як реальний інструмент для вирішення проблеми першого робочого місця для молоді України, який Міністерство взяло собі на озброєння.

Директор з персоналу компанії «МТС Україна» Ольга Бережна підкреслила: «Он-лайн освіта - це світовий тренд, який необхідно розвивати в Україні. На прикладі «Академії навичок» ми бачимо, як телекомунікаційні технології роблять освіту рівнодоступною. Для нас, роботодавців, цей проект може стати ефективним інструментом підбору кращих співробітників, а для молодих спеціалістів - ліфтом у майбутнє, який зробить роботу мрії - реальністю. Будемо чекати перших результатів проекту і готові розглядати користувачів, які пройшли навчання, на заміщення вакантних посад в нашій компанії».

У ході масштабних соціологічних досліджень були визначені найбільш актуальні для освоєння навички. Вже сьогодні слухачам академії доступні перші курси: «Як визначити роботу мрії», «Ефективне працевлаштування», «Ораторське мистецтво», «Тайм-менеджмент (самоорганізація)», «Нетворкінг», що об'єднані першою ціллю «Знайти роботу».

До створення тренінгів залучені відомі українські тренери на волонтерській основі. Провідний вітчизняний тренер-практик з ораторського мистецтва Наталія Махно розповіла, що її рішення про участь у проекті - це соціальна відповідальність перед майбутнім поколінням України. Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав зазначила, що головними критеріями при розробці сайту стали світові тренди в онлайн-освіті та молодіжному працевлаштуванні, дані власного соціологічного дослідження з самоосвіти молоді, а також зручність у використанні сайту: лише за кілька секунд користувач зможе почати навчання, а керівники компаній - підібрати потрібних співробітників за допомогою спеціально розробленої технології.

12 листопада 2013 р. напередодні Міжнародного Дня студента в рамках Молодіжного форуму в Колонній залі Київської міської державної адміністрації буде презентована повна версія порталу www.skillsacademy.com.ua.

Наразі сайт доробляється та перекладається українською.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.