Трішки про цінності

17 октября 2013, 18:11
0
216
Трішки про цінності

Боротьба з фашизмом, ZOG, трнасценденталізм та інше)


  Щоденно ми стикаємось з рекламою, що вчить нас бути толерантними, добрими, хорошими, ну загалом няшками.

 Це відбувається у перевах футбольних матчів, на унилих банерах і в дискусіях скучних жируватих дядечків на тіві, ми це чуємо від усілякого роду оплачених-перплачених грантожерів, які нічим особлиим, окрім хапального рефексу і щоденною змінною поглядів, не відзначаються.

 Подібне просторікують навіть наші знайомі, друзі, часто не розуміючи якихось дій, символів, кричалок (вставте своє) мяко кажучи нетолерантних хлопців і дівчат.

    Додумуються до різних термінів: фашизм, расизм, нео-, мега-, турбонацизм, фашисткіє малодчікі, коричневі і ще цілий ряд цікавих слів придуманих і наданих нам зі ЗМІ.

 Складається враження, що у нас це чи не єдина проблема, до того ж така масова і наболіла, що давно пройденим явищам і подіям, надається небувалий ажіотаж.

 Чому стільки уваги до проблематики, якої посуті справи не існує, чому так багато уваги до подій ще середини 20 століття?

 Схаменіться ні фашистської Італії, ні нацистської Німеччини вже не існує, як і їхні лідери - давно прийняті землею.

 А на ці питання виділяються десятки мільярдів, створюються тисячі різних організацій, груп,гуртків, нескінченні потоки реклами, які мають нас вберегти від того чи іншого явища.  

 Особливо ця тема зачепиллла мене у резуьтаті останніх рішень ФАРЕ та інших футбольних струтур, які як помітно люблять шукати трупи у шухляді.

 Відповідно до статистики, що року в Україні здійснюється 3-4 вбивства на грунті расової або національної нетерпимості. Що цікаво, у більшості якраз НЕ українцями. Та здійснюється ще кількадесят злочинів, повязаних з расовими чи національними питаннями, які не закінчуються летально.

 Для прикладу в Україні, щороку від наркоманії і повязаних з нею захворювань, зокрема ВІЛ-СНІД помирає 120 тисяч людей!

  Від паління та викиканих ним хвороб - 100 тисяч. Від алкогою - 40 тисяч.

 У ДТП щороку гинуть 5 тисяч Українців, десятки тисяч отримують важкі травми, тисячі стають  інвалідами.

 У результаті абортів НЕ народжуються 400-500 тисяч Українців.

 Щорічно вчиняється 2-3 тисячі умисних вбивств, та 600-700 згвалтувань(це оф статистика, неофіційна  6-7 тисяч)

  Я вже мовчу про інші фактори чи явища, які опосередковано чи прямо забирають у нас життя.

 Наприклад екологічна ситуація, некваліфікованість та хабарництво медичних працівників, тяжкі умови праці, неймовірно низький рівень економічного добробуту тощо

 мабуть невипадково, що у нас, за офіційною статистикою щорічно нараховують 12 тисяч самогубств..

 Не від легкого життя, напевно.

Додаймо до цього сотні тисяч бездомних, і, о диво, ми зрозуміємо що є куди важливіші справи аніж боротьба з расизмом, фашизмом і відповідно мільярди доларів, які виділяються, зокрема Заходом  нашим "громадським діячам ", більшу частину яких вони вдало реалізують за власними потребами, варто надавати на інші цілі. 

 Те саме стосується і наших олігархів що спонсорують подібне. В принципі джерел фінансування достатньо.

Впевнений що питання дискримінації, расизму також не головні і для Європи, однак там на боротьбу з "коричневою чумою" кидаються куди колосаьніші кошти.

  Отож на мою дмку, є нагальніші пробеми аніж боротьба з національними символами на стадіонах для ФІФА і УЕФА, які до речі вважаються чи не найкорумпованішими спортивними міжнародними організаціями.

 особливо цікаві проведення Чепіонату світ у ПАР і майбутній у Катарі.

 Можливо це важливіше?

 Можливо куди краще виділяти міьярди доларів на боротьбу з наркоманією, а не на боротьбу з номером 88

 Мабуть прапорці з кельтськими хрестами куди менш загрозливіші за 40 тисяч смертей щороку, лише в Україні від алкоголю?

 Тобто, питання пріоритетності якось вражає, негативно. Логіка відсутня як така.

натомість цікаво інше - спонсорами багатьох спортивних подій і турнірів, зокрема футбольних є Газпром  - непрозорість цієї компанії і корумпованість знають усі,а в результаті політичного тиску та нездорових імперських традицій у головах керівництва цієї компанії страждають ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ людей у різних країнах світу,   а також усілякі хайнекен, туборг та інші марки що реалізують алкогольні, зокрема напої та інші торговельні марки.

 Як підсумок, для мене вкрай незрозуміла така солідна витратність на боротьбу з, нацистами, фашистами, які давним-давно померли чи доживають свій час, замість куди нагальніших проблем.

 Доходить інколи вже до абсурду, коли поіцейських собак у США звинувачують у расизмі, бо ті нападають на латиноамериканців і афроамериканців куди частіше, аніж на білих.

 Можливо треба це розуміти, що ці групи найбільш криміногенні у США? Чи все-таки расизм і якусь Лору вівчарку піддадуть смертальному вироку?

 До речі подібні прецеденти вже є. Я не жартую.

 До речі чомусь ліваки, комуністи ніяк не обмежуються у своїх правах і на боротьу з ним взагалі не витрачається ні копійки(є винятки правда.), хоча комунізм призвів до геноциду в Україні, Камбоджі(Пол Пот), Китаї, та нещодавно у Північній Кореї, а кількість страждань, військових злочинів та жертв на своїй совісті ліва ідеологія має кудииииии більше за праву. І що найголовніше як ідеологія застосовується далеко не однією державою у світі.

А Ви чули зараз про якісь нацистські чи фашистські д-ви?

 Навіть для прикладу з 27 по 33 рр у фашистській Італії було винесено 329 смерних вироків. У цілком демократичній Америці  у 80-90 рр 260 ЩОРІЧНО.

Правда, враховуючи апеляції і продовжуваність судового процесу у США, реалізація вироків дуже затягується, інколи настіьки що засуджені десятки років сидять без виконання вироку..

Про Китай(офіційна ідеологія - комунізм), де неофіційно щороку здійснюється кілька тисяч смерних вироків я мовчу. Те саме і Північна Корея, де також офіційна ідеологія - комунізм.

 Наприкінці зазначу, я не претtндую на правду в останній інстанції, та якось усе вже дуже навіть суперечливо, Вам не здається?

Продовження буде.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.