Солодкий світ - гірке життя Тараса Чорноівана або аферист по-вінницьки

3 июля 2013, 14:32
0
644
Солодкий світ - гірке життя Тараса Чорноівана або аферист по-вінницьки

Останнім часом у Вінниці все частіше стало відбуватись поширення газети "Тарасова правда", що офіційно декларує себе як "проект вільних людей".

Останнім часом у Вінниці все частіше стало відбуватись поширення газети "Тарасова правда", що офіційно декларує себе як "проект вільних людей". Її розвиток і поширення припали на початок 2013 року і супроводжувались оформленням інформаційно-аналітичного сайту taras-ua.com. Разом з кількома сайтами-сателітами вже у квітні-травні цього року "Тарасова правда" відкрила серію резонансних розслідувань стосовно ряду вінницьких політиків, бізнесменів, правоохоронців. Ці "розслідування" від самого початку проводились головним редактором сайту і газети - Тарасом Чорноіваном. Втім, його діяльність, як і особа, мають досить темний характер. Несподівана поява і швидкий всплеск активності пана Чорноівана на регіональному інформаційному просторі залишаються загадкою для більшості вінничан.
Більш прискіпливий погляд на "Тарасову правду", розміщені у ній протягом останніх трьох місяців матеріали змушують вдаватись до серйозних роздумів щодо суті, мети цих публікацій, журналістської кваліфікації головного редактора.
По-перше, пан Чорноіван не має відповідної освіти. Він - породження органів внутрішніх справ, що безумовно наклало відбиток на всю його нинішню діяльність. Як відомо, робота в колонії у будь-якому разі залишає психічний відбиток на все життя. Можливо саме звідси походить брудний стиль роботи пана Чорноівана? Для його псевдорозслідувань характерне використання нецензурної лексики, дивні епітети, хворобливі літературні звороти. Якщо розглядати його автентичні тексти з точки зору клінічної психології, то напрошується висновок про наявність у цього "журналіста" серйозних відхилень на сексуальній та маніакальній основі. Цілком можливо, що ще у підлітковому віці пан Тарас переніс маніакально-депресивний психоз у сполученні із тяжкими розладами сексуального характеру. Втім, це його особиста справа. Просто не можна допускати, щоб якісь "розслідування" проводила людина із неврівноваженою психікою.
По-друге, Тарас Чорноіван відомий у колах своїх "побратимів по перу" як людина нечесна. Зокрема, вінницькі журналісти з "33-го каналу", "Вінничини", обласних телеканалів зазначають, що всі без винятку публікації у своїй газеті та на своєму сайті пан Чорноіван робить за гроші. Його улюбленим виразом є "журналістський рекет". Саме шантаж, вимагання грошей, на думку професійних журналістів, є головним джерелом його доходів. Кореспондент одного з вінницьких видань зазначає: «Схема Чорноівана і складна, і проста водночас. Спочатку з’являється стаття з компроматом. При цьому, людина бливається неймовірними потоками бруду, лайки. З цілком нормальної, ні в чому не замішаної людини Тарас своїм наклепом може зробити пацієнта психоневрологічного диспансеру протягом кількох днів. Далі починається відвертий шантаж, який закінчується або виплатою постраждалим коштів або ж продовженням інформаційної атаки аж до бажаного Чорноівану результату». Редактор одного з вінницьких сайтів підкреслює, що аналогічна схема протягом останніх тижнів застосовується також щодо відомих, серйозних особистостей Вінничини: О. Домбровського, О. Шестопалюка, В. Мороза та інших. Формат схеми пана Чорноівана відомий і на всеукраїнському рівні, зокрема, заслуговує на увагу матеріал розміщений на сайті obozrevatel. com: http://obozrevatel.com/crime/46917-chernoe-delo-taras... Не менш цікавою з цієї точки зору є публікація на сайті «ХайВей»: http://h.ua/story/374294/ . Видатні здібності плагіатора висвітлюються на інтернет-ресурсах: http://sprotiv.org/2013/03/26/taras-chornoivan-s-tara.. , http://sprotiv.org/category/personi/chornoivan-taras/# ,
По-третє, досі невідомою залишається особа, котра фінансує «Тарасову правду». Таке швидке підняття сайту, друк газети вимагають досить серйозних капіталовкладень і в сучасних інформаційних умовах є завданням не з простих. На різноманітних «рекетах» та «стопінгах» також неможливо одразу підняти гроші на швидку розкрутку проекту такого типу. Виникає цілком логічне припущення про наявність джерела грошової підтримки. Про це ще у середині минулого року писав сайт «ХайВей» (http://h.ua/story/357322/ ), де, зокрема, вказувалось на причетність до діяльності пана Чорноівана опозиційних політиків: "Чорноіван не боїться нічого і нікого! Звідки така впевненість? Хто За ним стоїть? Де стільки грошей на здійснення бурхливої діяльності?" Відповідь цілком очевидна для багатьох політиків та журналістів місцевого вінницького масштабу: Чорноіван співпрацює з провладними силами. Один із вінницьких свободівців підкреслив: "Роль Чорноівана - каламутити воду в опозиційному середовищі. Для будь-кого очевидним є той факт, що Чорноіван у своїх матеріалах намагається пересварити між собою Свободу, УДАР і Батьківщину на місцевому рівні".
Так чи інакше, але все частіше піднімається інформація про можливість фінансування Чорноівана одним із «скандальних» народних депутатів. Зокрема, це пов’язують із нетрадиційною сексуальною орієнтацією самого пана Тараса (http://ord-ua.com/2011/12/09/nalogovyij-prestupnik-ch..). Цей матеріал в сучасних умовах навіть більше заслуговує на увагу, ніж його зв’язки із комуністами та регіоналами (зокрема, Калетніками). В будь-якому разі фінансування «Тарасової правди» - найтемніша сторінка у цій суцільній афері під іменем Тарас Чорноіван.

P. S. Цей матеріал публікувався на сайті вінницької газети "20 хвилин" і набрав велику кількість схвальних відгуків і коментарів, що очевидно і стало причиною того, що його видалили протягом кількох годин. Це наводить на роздуми...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Вінниця,Тарас Чорноіван,Солодкий світ -гірке життя Тараса Чорноівана
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.