Здавалося б, чому ми повинні боротися?(Блог про Людину)

22 мая 2013, 17:22
0
259

Наш час наближається.


   Здавалося б, чому ми повинні боротися?

   Витрачати власні гроші, відпрошуватися з роботи, навчання,свідомо йти на ризик отримати тяжкі тілесні або отримати на свою романтичну душу адмінку чи статтю?!

   Чому? Для чого нам ця боротьба? Тим паче вести її стає усе важче і важче, загони озвірілого беркуту, продажна мусарня, тепер  і бариги-"антифашисти", адмінресурс, продажні ЗМІ, що змалюють ситуацію прямо протилежним чином.

    Кожен з нас чув, приїхавши чи прийшовши звідти, де міг втратити усе, коли інші мовчали, слова докору  від маси, що формує власний світогляд під впливом тих же ЗМІ та стереотипів.

  Як дивно чути від того Валіка чи Саші, Тані чи Іванки, які й книжки не читали, чи банально не підняли колись жопу за інтереси Інших, ба більше, за яких Ти, юна душа, яка ще й пожити не встигла та світу побачити, ідеш у перші лави на барикади, що мовляв "а навіщо це тобі? і взагалі що те дасть? Ой я вважаю Ти надто радикальний, Ви там неправі".

    Для чого нам Це? Їхати в далеку столицю, боротись у власних містах за ефимерні та такі далекі для простого людю права і свободи. 

   Навіщо нам це? Коли нас тільки горстка, яка готова йти на чин, у той час як мільйони вічно стражденних та ображених на життя і владу, обмежують свою опозиційність дискусією за кавою та тортиком на кухні, у кращому випадку.

     Чому ми так діємо? У той час як сотні і тисячі інтелектуалів, журналістів, інтелігентів та іншої, за їх словами Еліти, йдуть на пряму співпрацю з владою, поряд з тим не цураючись обливати брудом Нас, перших серед перших у рядах, вже сьогодні, кривавої боротьби?

 Чи можливо я помиляюся, але мені здавалось саме Еліта першою має іти і боротись, піднімати людей та читати патріотичні вірші, чергуючи їх з бойовим кличем. Показувати приклад....наче так..Першою ставити під загрозу свій зад, інтереси та навіть волю, а не тисячі простих молодих неосбстріляних житям юнаків і дівчат. 

   Чи є правда в цих словах? Так. Залізна логіка матеріалістичного світу, що цінує лексус, а не гаряче серце, суспільний стан погорджуючи чистою душею, для якої магія цифри на банкноті куди важливіша принципів та ідеалів.

   Це світ, що пропагує культ фальші, неправди та брехні, де,чи не кожна, тварина співає осанну грошовій одиниці та кланяючись першій-ліпшій вищестоячій тварині, облизуючи їй вузття від пилюки та бруду попереднього Прохача, тихо промовляє свою рабську молитву.

   Це світ, який ламає Тих, Інших, що з погордою дивляться на маленьких і стареньких унтерменшів, з їх філістерськими вподобаннями та рабською сутністю.

    Але, не зламає.

   Бо як кожна прогнила річ, він рано чи пізно розвалиться, і що більш помітні тріщини та гниль, тим скоріше це відбудеться.

  Україна на межі, ми наче прогниле дерево, яке очевидно для всіх скоро впаде. Це буде несподівано. Наше ж завдання не лише допомогти цьому статися, а й посприяти щоб його спалили дотла, попередньо поглянувши чи не пропустили ми якусь гілочку чи листочок і чи не уникли вони вогню.

   Не забуваючи  викорчовувати його корені, адже нове дерево не проросте, якщо не звільнити йому місце повністю, а ми зобовязані посадати нове, молоде і здорове деревце, на місці старого.

  Друже, подруго, не запитуй себе чому ти такий/така.

  Хай навіть увесь світ апелює та опонує тобі, Тримайся!

  Нас не багато, однак Ми Є і за нами правда!

  Нікого не слухай, довіряй серцю, воно у тебе щире, не прогинайся!

  Сьогодні ще керують несамовиті тварини і жалюгідні раби,

  Але навіть найтупішого раба, перконають Люди з іскрою Від Серця

  Яка неодиінно розпалить вогнище, дим якого донесеться аж До Сонця.

  За нами майбутнє, памятай, коли прийде час Твоєї Батьківщини!

     Люди...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.