Чому я підтримю ідею заборони абортів? частина 2

26 апреля 2013, 22:46
0
389

лаконічне узагальнення даного питання


У першій частині мова йшла більшою мірою про обєктивні чинники, які матимуть неабиякі позитивні наслідки для нашої Батьківщини, особливо у перспективі кількох років. У даній публікації, вважаю за необхідне торкнутися тих речей, обговорення яких я умисно уник у першій частині. Матиме стаття філософсько-правове підгрунтя.

 Часто доводиться чути, що заборона переривання вагітності(аборт) утискає. ба більше позбавляє прав слабку стать прав у такому важливому питанні. Що ж припускаємо, доволі логічне твердження. Тепер, однак запитаємо себе, а чи немає маленька дитинка в утробі, яка ні в чому неповинна і не бачила цього світу в тому що її зачали на життя?

Чи повинна дитинка бути позбавлена не те щоб життя, а навіть ПРАВА на нього, через егоїзм та безвідповідальність її батьків, яких ДО РЕЧІ такого права теж могли позбавити, зробивши аборт, але ж не зробили?

Знаєте, є такий принцип, який дійшов до нас ще з римського цивільного права "незнання закону, не звільняє від його виконання". Тобто логічно, що коли особа чи група осіб вчиняє якусь дію, яка протизаконна, навіть не знаючи її кримінальний характер, повинна отримати покарання. Іншими словами нести відповідальність.

Якщо ширше подивитись на наше життя, то це стосується усіх сфер та явищ нашого життя, будь яка дія чи вчинок має наслідок, залежно від характеру вчиненого позитивний чи негативний. Хоч я не апологет поділу вього лише на "чорне і біле", але вважаю варто упростити схему.

Так-от кожен повинен розуміти ще відповідного тиму міжособистісні звязки можуть закінчуватись вагітністю, ба більше кожен це звичайно розуміє. Тому коли йде подібного роду стосунків, варто розуміти і найголовніше приймати наслідки. КОли ж людина навіть у такому питанні проявляє егоїзм та безвідповідальність, то що можна говорити про моральні цінності та орієнтири даної особи?

Хотілося б зараз багатьох запитати чи довірятимите Ви такій людині, яка зробила аборт, по простому вчинила вбивство власної дитини? Як друг, знайомий(-йа) тощо, чи не підірве це Ваш довіру, звичайно Ви зостанетесь другом чи товаришем цієї особи, однак будуть наявні певні висновки чи не підставить чи переступить ця людина через Вас в час X, якщо вона могла навіть фактично  вбити власну дитину?!

Хай навіть це буде обгрунтоване категоріями матеріально неблагополччя, бажання реалізуватися у власному фасі чи іншими факторами. Адже чи не спіткає таке і Вас, коли часто здорова дівчина чи жінка, готова до праці, зробила аборт, чи будете Ви їй потрібні коли у Вас не буде все гладко з фінансами?АБо ж коли Ви колега по роботі, чи н ематимете відчуття, що карєристка, яка вчинила аборт заради просування по роботіі, не візьме та й не переступить через Вас колись? Можна глибше це аналізувати, та чи варто?

Особливо варто зрозуміти яке значення взагалі дитина має для матері, для дівчини, жінки,   це ніколи не зрозуміти чоловікам, адже це її дитина і коли робиться аборт, то повірте це Величезна жертва, надалі тормозів у такої людини вже точнісінько не буде.

загалом виникає дуже класичне "Бути чи не бути"? Звичайно можна порадити не займатись тим, за що не впевнний що спроможний(-на) нести відповідальність,і це доволі логічно(такі ж вимоги перед нами ставлтяься у школі -оцінка -якість виконаного, на роботі - збільшення винагороди, звільнення як наслідок якості роботи) однак припускаємо що це абсурд. Просто варто користуватися засобами захисту, однак і тоді розуміти що може і те діло недопомогти.  

Ще одна порада -починати у віці сформованої особистості чи при досягненні певного матеріального рівня.

Тепер переходимо до наступного етапу. Щось дуже почастішали випади, що мовляв це утискає права саме жінок, мовляв чоловіки такому "розкладу" дуже раденькі.

Насправді усе навпаки. Просто дайте відповідь на наступні запитання:

1) яка стать як правило хоче якнайшвидшого одруження?

2) яка стать набагато(так легенько сказано) частіше застосовує риторику, що хоче якомога раніше  дітей?

3) яка стать частіше апелює чи спекулює на тему вагітності чи дітей у різних варіаціях та життєвих ситуаціях?

Дали собі відповідь? Сподіваюсь питань немає.

Однак що чудово,чоловіки та хлопці як не дивно у більшості підтримують такий закон більше, аніж жінки.

Не хочеться робити висновків про тих дівчат та жінок, яікі проти,але це певний показник, який в купі зі зростанням аморальності, куріння, вживання алкоголю та легкістю поведінки, що тотально зростає серед слабкої статі і навпаки меншає серед сильної, логічно напрошує на певні всиновки.

І останній етюдик. Знаєте чимало жінок чи пар взагалі не можуить мати дітей, цікаво як їм коли здорові жінки роблять аборти і взагалі кмо грядеши Україно?!

дякую за увагу друзі, сподіваюсь на розуміння моєї, звичайно не найавторитетнішої думки однак.

хоча на цю тему і ще й дві статті писати було важко, доволі вона вже складна, однак зрозумійте важливість даного закону, особливо для УКраїни

а насотанок, тим хто пише, що такого ніде немає, список країн, де заборонені аборти:

Афганістані, Анголі, Бангладеші, Венесуелі, Гватемалі, Гондурасі, Єгипті, Індонезії, Іраку, Ірані, Ірландії, Ємені, Колумбії, Ліван і, Лівії, Мавританії, Малі, Непалі, Нікарагуа, ОАЕ, Омані, Парагваї, Папуа-Новій Гвінеї, Сальвадорі, Сирії, Чилі, на Філіппінах - заборонені без виклюяень.

Алжирі, Аргентині, Болівії, Бразилії, Гані, Ізраїлі, Кенії, Коста-Ріці, Марокко, Мексиці, Нігерії, Пакистані, Перу, Польщі, Уругваї, Іспанії - дозволені лише за загрози життю жінки.

 Англії, Індії, Ісландії, Люксембургу, Фінляндії, Японії - дозволені лише у випадку згвалтування чи медичними показниками.

Закон поданий в Україні дозволяє переривання вагітності аж утрьох випадках. Отож аж надто ліберальний

Шануйтесь!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.