Чому я підтримую ідею заборони абортів

22 апреля 2013, 20:06
0
371
Чому я підтримую ідею заборони абортів

Дану статтю я вирішив написати під впливом статті однієї жіночки-депутатки, посилання та аналіз якої ми здійнимо у моєму скромному публіцистичному творінні


Отже жіночкою X, яка написала таку на перший погляд правильну, сльозливу і фантастичну за чоловіконенависніцтвом статейку. Величають її Леся Оробець, иісце рроботи - Верховна Рада, а викривальне заабортне(якщо без зайвої політкоректності дітовбивче) писання, можна відчитати тут:

http://www.pravda.com.ua/articles/2013/04/22/6988691/

Якщо резюмувати дану статтю і поставити всі крапки над "І", то без зайвого пафосу напрошуються наступні висновки:

а) чоловіки свині, вони б мовляв і не проти заборони абортів, а от жінкам такого закону не потрібно, адже це їх право, дитину ж їм ростити, а чоловік то може виявитися нехорошеньким хлопчиком і покине. А тут і матеріальні негаразди і самій виховувати, н і взагалі нащо нам це треба жінкам?

б) закон позбавлений гендерної рівності. Хоча фактично, як визначає пані Леся, має всі ознаки рівності, однак як кажуть у народі "ну не те, та й годі"

в) третє - аборти слід дозволяти і бажано залишити все як було, ну можливо з певними змінами.

Загалом тепер вже ну суто чоловіча так би мовити думка. Постараюсь стисло та максимально логічно і неупереджено.

Отже,  спершу про закон про заборону абортів. Він передбачає можливість переривання вагітності у випадках:

а) згвалтування

б)загрози життю матері під час вагітності

в) наявність у дитини в утробі змін, несумісних з життям або ж , які у разі народження можуть мати наслідком інвалідність чи слабоумство дитини.

Тобто на мій погляд,на усі негативні можливості вагітності і їх наслідки, передбачено можливість її переривання.

А тепер чому, даний закон необхідний:

1) ми одна з перших у світі(прошу це зауважити у світі!)країн з найвищою депопуляцією, тобто більшою смертністю над народжуваністю. На даний момент у світі загалом держав, у яких відбуваються процеси депопуляції не більше 5-7(нагадаю на сьогодні у світі налічується понад 250 держав, якщо враховвати усілякі підмандатні та під протекцією території то понад 300), ми серед перших. Здається на 2011 рік нас обігнали лише Гаїті, що не дивно там був великий шторм, сотні тисяч людей померло, та й зараз їм більше до відбудови, аніж до народження. Тобто наявний суто обєктивний фактор.

Не інакше як національною катастрофою дану ситуацію не назвеш.

2) понад 40% жінок, які першу вагітність переривають абортом, не можуть мати у майбутньому дітей. А як мінімум один аборт у нас в країні, за різними даними зробили від 60 до 90% жінок. Враховуючи негативний вплив техногенних факторів та вкрай поганої екологічної ситуації, поглибленої Чорнобилем, цей процент буде рости, навіть враховуючи ріст технологій штучнго запліднення та якості різного роду препаратів.

20-25% жінок - це практично кожна четверта-пята жінка чи дівчина на вулиці, яку Ви бачите, не матиме ніколи дітей.

3) крім суто дітородного фактору переривання першої вагітності має дуже погані незворотні зміни в організмі жінки, завжди аборт, лише крім випадків загрози життю матері, має загальний негативний вплив на організм матері і на роботу різних її органів. Також не надто хорошими мяко кажучи впливом володіють і подальші переривання вагітності.

незворотні зміни в організмі матері -подекуди призводять до більших негараздів, аніж народження дитини.

4) у нас в країні кількість абортів щороку за різними оцінками коливається від 150 до 400 тисяч. А народжуваність в останні роки 400-500 тисяч.

кожна друга дитина у нас в країні НЕ народжується. Такого немає ніде.

Тепер спробую розбити найбільш "викривальні" щодо цього закону аргументи жінок та обгрунтувати можливо дуже цікаві для багатьох наслідки.

1) Я молода жінка у мене був просто секс з якимсь незнайомцем, я завагітніла. Я його не люблю, мені ця дитина не потрібна.

Відповідь у разі ухвалення даного закону, вважаю жінки та дівчата будуть більш уважнішими до вибору сексуальних партнерів. Це у свою чергу зменшить кількість венеричних захворювань, ВІЛ- СНІД, збільшить використання презервативів та інших захисних засобів. В кінці кінців це тотально зменшить кількість нерозбірливих сексуальних звязків. Як результат кожна жінка чи дівчина шукатиме власне розсудливого та здатного до сімейного життя чоловіка, а не першого-зустрічного гульвісу.

Трішки з життя, я пропоную, особливо дівчатам, які мають протилежні моїм думки, інколи завести розмову чи дискусію з жінками, що залишились самі з дітьми, коли чоловіки їх кидали. Так вони відверто скажуть, що раді дітям і їх люблять, бо вони їхні, однак якщо б можна було повернути час і обєктивно подивитись, вони б "шукали" батьків своїм дітям "деінде" так би мовити і мяко кажучи з іншими критеріями такого "пошуку".

Подібний закон спровокує більшу розбірливість та обмірковування відносин, зокрема і сексуальних з цілою низкою, скажімо так асоціальних чи антиморальних(по-жіночому  йобарів, членів, придурків та інших каст, будьмо вже неполіткоректними нарешті) типів чоловіків.

Однак це ще не все - чоловіки у свою чергу після подібного закону, теж доволі обєктивніше подивляться на цілу низку відносин з певними жінками, адже жінка може завагітніти, а аборту робити ж вона не матиме права. Тим же кому побарабану, жінки таких я впевнений, враховуючи власну інтуїцію відфільтрують.

Будьмо обєктивні, як правило, жінка чи дівчина розуміє на що йде і чим це може закінчитись, однак не завжди хоче можливих наслідків подібного.

ЯК виновок виходить, парадоксальна річ, але закон який по суті захищає  кожен незапланований "зальот", стає обєктивним каменем спотикання для їх виникнення.

2) у мене карєра, не хочу нею жертвувати заради дітей.

До речі, таких жінок чимало. Тут усе просто дівчина чи жінка, яка не хоче виховувати дітей, лише через заваду для карєрного росту -це мяко кажучи не жінка і не дівчина. Однак як не дивно, цей тип найактивніший у сексуальном житті, що ще більше знецінює їх і робить простими корисливими, матеріалістичними та цинічними тваринами.

Однак, буває і це доволі часто, зробивши таку дурницю заради карєри, дівчина протягом кількох років вже розуміє трагедію вчиненого. Таиких більшість. І це дійсно трагедія для них. Вже наближаючись до екватора життя подібний крок стає длян их вже невимовно тяжкою ношею.Хто не вірить, прошу до розмов з подругами що зробили аборт і ВИ зрозумієте, бажано з кількома, бо великий відсоток таких, що не виходять зі статусу тварини. АЛе таких на щастя все ж меншість і їх постійний інстинкт самоаигоди з часом губить їх самих.

3) я немаю грошей, чоловік теж і так далі.

Відповідь -найбільша народжуваність саме у країнах з найнижчими доходами, Центральна та Південна Африка, Індія, Південно-СХідна Азія, Латинська Америка, тоді як у  країнах ЄС, США, Канада народжуваність низька. Тобто це не так відсутність матеріального стану стає причиною аборту як певна не дуже гуманна мораль, що нам навязується у даному, і не тільки, питанні. В принципі включіть телевізор друзі і все зрозумієте.

Також у дівчат і хлопців буде більше розуміння, що перед тим як починати подібні відносини, треба стати на ноги тощо. Це вбереже багатьох і від ранніх сексуальних стоснків, і знов ж нагадаю до більшої, набагато більшої розбірливості з обох боків до партнерів.

І знову парадокс - закон який наче "змусить" народжувати кожну дитину, навіть біднякам, навпаки стане підставою, щоб діти народжувалися саме у забезпечених сімях, а поки такого немає до більшого промислу у головах людей, так би мовити. Також щорічно у нас зростають виплати на дітей, такого у негрів Африки немає, але все одно народжують.

Загалом наслідки закону:

1) потужне зменшення венеричних, вірусних захворювань в країні. Зокрема і СНІДу, який до речі, друзі у нас розвивається найшвидше у Європі.

2) зростання моралі, про яку в Україні вже бояться щось казати, настільки усе погано.

3) провокація батьків, всиновителів, опікунів до більш ширших розмов зі своїми дітьми, та більшого їх виховання у даному питанні.

4) більша сексуальна розбірливість обох статей.

5) збільшення відповідальності обох статей, що у свою чергу відфільтрує асоціальні та антиморальні частини суспільства. Принйамні таких, що порядна жінка, що чоловік зразу "вичислять".

Тут наголошу, ну знають чоловіки і жінки на що йдуть, ну чудову розуміють з ким вони і що роблять, яка ця людина і так далі. Але є таке поняття "хочу". Після цього дане поняття спроектується вже на певні критерії, хоч і не для всіх, та це все ж буде прогресом.

6) більша вибірковість у виборі партнера збліьшить можливість гармонійної сімї, адже людину будуть перевіряти певний строк. Зразу відпадуть ті "що хочуть все і зразу " з обох сторін.

7) більша вибірковість спричинить зростання народжнь від типово людей, яких дійсно любиш і якими живеш, бо лише таким тепер можна буде довірити таку інтимну сферу,про яку ми говоримо вище. Звичайно будуть винятки і їх буде чимало, однак позитивних сторін буде набагато більше. А такі н екидають саму матір з дітьми. Отже такі фільтри матимуть дуже позитивні наслідки.

8) більша виборковість сприятиме вибору партнера без "цікавого"  минулого, а отже цілого кошика проблем, скандалів та хвороб. Що потім можуть негативно випливти у майбутніх відносинах під час виховання дитини.

9) більша виьбірковість спровокує більшу прискіпливість до таких речей як здоровя та мораль партнера, що результатом матиме здорових нащадків у нормальній сімї.

10)треба усвідомити, що часи коли можна було на шось сісти і рибку зїсти проходять, нове життя потребує більш відповідальних, серйозних, моральних люднй. Подивіться як ми живемо, яке бидло нами керує, чи не є ми навіть у певних сферах відображенням того пяного даішника чи хабарливого чиновника. Люди у нас ЗЕК ПРИ ВЛАДІ, у нас явно щось не так з мораллю у суспільстві.

11) я вже мовчу про тих, хто називає себе віруючим-християнином  і робить аборти...

12) найголовніше, зрозумійте будемо ми так мляво народжувати, то років так через 30-40 у нас у більшості як і у ЄС становитимуть мігранти, переважно мусульмани, от вони то встановлять закони шаріату і тут не лише про заборону абортів буде йтися, вже повірте. Почитайте про те що робиться навіть у мстах ЄС де більшість мусульмани І таке життя може застати вже Ви, Ваші діти, Ваші онуки. Подумайте. Гарячий приклад -це Косово частина СЕрбії, де донедавна мусульмани мали меншість, однак вже на початок 2000-х були тотальною більшістю. СЕрбія розпалась, Косово відєдналось, місцевим християнам там несолодко, хоча ні вони здебільшого звідти втекли.

Можливо дійсно ми заслуговуємо бути стертими з лиця землі чи вимерти, ну тоді усе заслужено.

Можливо почнемо?! Зрозуміємо, що ми повинні частинку відповідальності брати на себе у всьому, як в малому, так і у глобальному планах.

Цей закон матиме лише позитивні наслідки, це зрозуміло всім сподіваюсь, однак доведеться іти на поступки, які далебі у майбутньому будуть бонусами і убезпечать Вас від багатьох проблем.

дякую, за увагу, друзі

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: аборти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.