А Гріценка прав

21 февраля 2013, 12:42
0
288
А Гріценка прав

Пропоную захистити пана Гріценка від нападок озвірілих політиканів!!!

Мабуть, Ви чули про висловлювання пана Гріценка, щодо вишиванки, хто ж не чув тих відветих слів від принципового політика, запрошую сюди:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/5123558c2e437/

Кому ж мацьопко важко переходити по рутинних посиланнячках, наведу його цитату з того блогу, з якої власне і почалось епічне писання  тієї героїки:

"Мабуть, знову нариваюся, але... Вважаю, що депутати у вишиванках в залі пленарних засідань Ради – то смішно, несерйозно, прояв неповаги до законодавчого органу."

І от за такі невинні слова, на пана Гріценка почали робитись нападки звідусіль, озвірілі, з піною у роті та нездровим блиском в очах орди користувачів, журналістів та істориків зацькували бідного військового, який нагадує чимось такого собі плюшевого Мішку, ведмедика Тедді, однак після чотирьох ліпосакцій і невдалої пластики, а отже повинен викликати співчуття і любов, а тут таке місиво.

Ех не гарно хлопята робите, не можна так, ще й коли принциповий, військовий!!Колись такі були мрією жіноцтва, сексуальні червоні зірочки на погонах, наче знак якості за аналогією з коньячком, блискуча військова форма і неймовірний авторитет у тодішньому успільстві, а якщо згадати про можливість отримання товарів з-за кордону, усіякі пільги, тодішні військові наче ставали уособленням Джеймса Бонда і всіх людських бажань.А найголовніше можливість керувати простими хлопцями у кирзових бєрцах та ватнічках. Це було прекрасно. Влада і невибагливий радянський фетиш, яким виступали браві хлопці-військовики.

Особливо, якщо Ви закінчуєте суворовське училище, знатоки зрозуміють на що натякаю, та дарма. Там виховувалися і бралися лише гарні хлопці, самі найперевіреніші, з родин, які були лояльні до чудової рад влади. таким був і Анатоль.

От Вам кілька ще цікавих висловлювань пана ГРиценка, датованих 2009 роком:


"Я скажу: коли я був міністром оборони постійно з Банкової йшли доручення присвоїти військовим частинам імена Петлюри і Бандери", - наголосив Анатолій Гриценко.

У свою чергу, політик докладав усіх зусиль, щоб не робити цього. "Я говорив - хлопці, не можна зараз звернутися до військовослужбовців, вітаю товариші петлюрівці. Не сприймуть. Так само і бандерівці", - зазначив Гриценко.

Зауважу двома роками раніш у інтервю львівському інформаційному порталу ЗІК(2007 рік), він сказав теж саме, однак зауважив "що це можна зробити, однак суспільство має змінити свідомість, і тд і тп.

Смішно?)

Якщо так, то Ви один з тих нелюдів, що нападає на невинну жертву. До речі Вас таикх багато ((Зокрема можливо Ви один з:

1. нелюдів, що критикували Гриценка, що його не було у парламенті, коли йшло голосування за декриміналізацію статті Тимошенко(відносно недавно таке діло було), хоч останній завжди переконує у лояльності до Юлі.

2. придурків, які довели, що диплом пана ГРиценка про закінчення військовї Академії фальшивка

3. риг Єфремов, який на Шустері ппрямо нагадав Гриценку, що той принципово заробив двісті штук зелених на військовому обєкті,коли був міністром, про що похваливсь останньому, до речі Гриценко тоді відійшов від питання, так і не відповівши, хоч риг задава питання двічі і конкретно.

4. ідіотів, якитм на річницю Революції Гриценко розпинавсь про відповідальністьполітиків перед людьми, як Ющенко зрадив людей і так далі, зразу опісля виступу до речі беркут багатьох попакував і відвіз в темні сторони, чувши палкі промови пана Гриценка люди подумали що варто подзвонити і попросити про допомогу, адже так за людей і відповідальність бідкався, і що ж відмовив їм пан Гріценка. Ось така принциповість кирзова

5. можна продовжувати та чи варто? АЛе повернімось до висловлювань пана Гріценка

От цікаво, щоб цей "вйськовий" сказав наприклад в очі мільйонам українців, які на відмін від нього воювали і помирали одягнені у вишиванку з покладеною рукою на серцеЮ співаючи і думабючи в останні миті життя ...про Батьківщину..

Щоб він сказав депутатам від Галичини у автрійському сеймі, до речі крутяцька держава рахувалась, найкрутіша імперія у Європі і не стидались.

Цікаво щоб він сказав Скоропадському, Бандері, Шухевичу, Петлюрі, КОновалюцю, які не соромились власного одягу і в кінці-кнців полягли у боротьбі за цю Державу

.

А за ЩО боровсь Гріценка? Військовий, принциповий? До речі особливо цікаво рівняти наших "військових та генералів" з генералами та військовими міністарми країн НАТО. Коли ось ці пузані з руками без мозолів, та заїденим обличчям стоять біля струнких, накачаних військовиків НАТО. Як думаєте де б був Гріценка, коли б війна? Можливо він боровсь за Незалежність, "цей військовий" у 91 і раніш? Та ні, не було його там.

І ось знаєте, це не іронія була, коли я написав що я захищаю його. Розумієте, друзі, коли якась тилова, конюнктурна криса з комплексом малоросійства і неповноцінності є депутатом парламенту, та ще від опозиції, то це лише том що суспільство дало їй таку можливість там бути. Ви, дали!

Харизматично, що поряд з Гріценкам проти вишиванки відмітились ще два персонажі -риги, Журавський і дегенеративно-недороблене створінняко, з носом і зовнішністю як у клоуна(а-ля Куклачьов), позбавлене будь яких ознак інтелекту і зпритаманним рухомахальним рефлексом, типова шестьорка, Чечетов.

Мабуть шейхи, які сформували у рази багатші держави, за нашу, для гріценка це якісь незрозумілі пархаті чмошники, японці, що ходять до парламенту у кімоно типові недорозвинені жовтопикі засранці ,а палата лордів у Британії, ну ту всеп росто -європешки-педики, як і почесна варта і монархи багатьох європейських країн, що використовують націнальний одяг. А баварськ парламентарі - це приховані фріци у яких під їх одягом татушки фюрера і всі вони є членами прихованого гітлерюгенду чи аненербе

Цікаво, а от коли до парламенту приходять чи у комітети у шальних рясах та дійсно старовинних одежах представники різних релігійних культів, цікаво гріценка щось про них говорив?

А може краще гріценка би сказав іншим депутатам щоб вони не одягали майки від кутюр, чи годинники за тисячі баксів, не їздили на авто, гроші б за які можна було б утримувати кілька дитячих домів і так далі?

Я стаю на захист Гріценка, відверто, адже це те що Ви хотіли, те що хотів ТИ, ВОНА, ВІН...і от прийшло до парламенту ВОНО.

ВОНО -це дзеркало НАС, наших прагнень, вподобань, нашої свідомості, нашого Я.

А наостанок листівка УНР, у часи найбільшого протистояння з Росією. Відчули? Здавалося б ЦР, ох ці інтелектуали-малороси, що просрали дежаву і відмовлялись творити армію, навіть вони мали більше розуміння.

Успіхів

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.