Паралельна реальність

27 декабря 2012, 15:25
0
322

Я вже бува подумав, що мене облишили музи, які по черзі то Каліоппа, то Талія, зрадиливо кинули мене напризволяще і я ніяк не міг знайти причин написати якого блога, хоч приводів було предостатньо.


  Я вже бува подумав, що мене облишили музи, які по черзі то Каліоппа, то Талія, зрадиливо кинули напризволяще і я ніяк не міг знайти причин написати якого блога, хоч приводів було предостатньо. Але, нещодавно все стало на свої місця, як виявилося музи прози життя та комедії, просто були більш необхідніші комусь на Київських пагорбах у  стольному граді.

і тут настав час Мельпомени - музи трагедії.

   Як виявляється найдемократичніший, схвалений-перехвалений КПК, і справді дуже прогресивний. Зокрема через наявність у ньому низки суперечливих норм, які збільшують повноваження наших оперативно-розшукових органів та слідства, які у нас, і це загальновідомо, на тлі бездуховності та кризи моралі у суспільстві, є таким собі маркером справедливості та надійним прихистком від гідри злочинності. Це призвело і до видання кількох Інструкцій.

      Одна з них у таком собі маргінесно-радянському силі, урочисто заявляє про право слідчих чи оперативно-розшукових органів гостювати у Вас вдома чи зайти на чай, тоді коли Вас немає і без Вашого дозволу. Фантастика? Наївні.

http://expres.ua/main/2012/12/25/79387

      А ось шоубізове крутяцьке і гламурне одкровення, яким чином використовують свій співочий язик, нашескі "звйозди"

http://tsn.ua/glamur/prodyuseri-prodayut-prostitutskiy-nabir-vid-svoyih-zirok-za-tisyachi-yevro.html

     Ой, ледь не забув, де які ж з них вчать націю моралі, інколи не цураючись і певні партії згадати не злим тихмим Шевченківським словом. Чомусь впевнений, що і у старших "звйозд" була подібна БІОграфія, адже тоді були лихі 90-ті і "всі виживалі как маглі". Мабуть подібна ситуація і в інших сегментах модної тусовки України. Але це тільки моє невдале брутальне припущення.

 А ось і взагалі чьоткій стайл і можливість зробити свій старт-ап сімом мільйонам українців на благодатному Сибірі. САме таку думку висловив пан Бердихін, коментючи наслідки приєднання УКраїни до затарможеного саюзу. Звичайно Ви можете сказати, а хто він такий і взагалі чи варто брати його слова до уваги..Друзі у   північному сировинному придатку Європи, ніхто так просто нічого не каже, враховуючи тотальну цензуру, і будь які речі та благочестиві ініціативи йдуть зверху, від царя-батюшкі.

 http://dailylviv.com/news/40567

Але найцікавіша річ, це продовження боротьби з вітряками наших ліберальних діячів. То підписють якусь ініціативу першого грудня, то кричать і плачуться що Свобода бере монополію на правду, то створюють нові проекти-організації-групи, де за накатаною схемою неможливо пробитися молодим активним людям. Що не дивно через гарнто-фондівські терни,часто європейського, а ще частіше проросійського походження, які недозволяють допустити молодь до зірок.Хоч останні готові діяти чесно і на совість, без фін вливань. І все тіж самі буквально люди є членами вже з кількох десятків організацій. А ось взагалі перл, наскільки ліберали вміють "захищати" Київ і скільки вже історичних памяток Києва було "захищено" так уміло, що їх вже не існує повторювати не варто.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/potekhin/50da222dc7d40/

Так-от без націоналістів Гостинний Двір впав би вже давно, як і інші обєкти які "захищали" ліберали.А це молоді хлопці і дівчата, яким образно кажучи і трахатися хочеться і погуляти і взагалі готовуватися до свят, а вони зранку до вечора кожного дня сидять там і захищають двір, де можна отримати від бритоголових мудаків, а-ля 223 округ у Києві. Натомість ми бачимо замість слова дякую прямо протилежні, зауважу поносні висери певних людей, як пан Потєхін. Чи то він так хоче ПОТЄшити публіку? АЛе яка ж його публіка...

і от насамкінець, знаєте діло то навіть не  у тому, що ліберали гальмують ініціативи інших, ще й протидіють їм і беруть під себе різного роду "демократичні, побороантисемітські та лібералістсько-інтелігентні" ораганізації, групи, рухи, часто отримуючи не деревяного рубля за це.

Діло в іншому - те що при владі банда, мистецький круг -це здебільшого усілякий проститутково-заробітчанський(окрім певних письменників) зброд, правоохоронці - чи не гірше злочинців. Не раджу Вам зустріти фурашкового діяча десь увечері,особливо коли він під шафе. Це гарантія 100% небезпеки, а не навпаки як гадає дехто. КОли у нас ВВП на душу населення вже утричі менший ніж у Латинській Америці, так-так ВИ усе правильно чули!!! Остання ж вважається континентом корупції, наркотрафіку,авторитарних лідерів і громадянських воєн(то шо таке Україна??.). КОли Беркут правове регулювання якого не встановлене, бє мирних людей, натомість при владі ділки, гвалтівники і вбивці з 90-х. Коли наступає горілчано-градусна культура руSSкаго міра.

то ці люди пишуть блоги,виступають і красують власні жопи на телекранах утворюють спілки і рухи,які по суті не дієві, інтелектуальні КлЮби з тих же самих нафталінових діячів і ще й не цураються критики тих, хто хоч якось АКТИВНО бореться.

Напевно вони не розуміють, що вони то еліта, і раз той стан речей, який є зараз в Україні -це прямий наслідок "рівня їх елітності чи егалітарності". Загальновідомо - яка еліта, така нація, яка еліта -такий курс держави і влада. Ці всі журналісти, писаки, блохЄри, історики, письменники на них ПРЯМА провина за стан речей, адже вони мають бути суспільно активними і йти зокрема до нації, говорити НАЦІЇ, що добре, а що погано

а не сидіти у власних кабінетах, клюбах за чашкою кави.....

кілька днів тому знов поламалось диво поїздове - Хюндай.....вкотре.....ВЖе ідуть розмови викинути це 300 мільйоннодоларове задоволення на смітник.

Знаєте на останок у нас Спілка письменників письменників нараховує багацько тисяч членів, а скількох з них Ви бачили під Українським домом, після прийняття "мовного закону"?

а на дворі нагадаю вже йде 22 рік Незалежності...

Мир Вам.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.