Антисеміт -це ворог наш одвічний!!

6 декабря 2012, 16:51
0
405

і ти скажи своє "вєскає" слово Ні", фошиздо-бендеровской окупації!! Брате, товариш мій, чи чуєш мене?

    І ти скажи своє "вєскає" слово "Ні", фошиздо-бендеровской окупації Брате, товаришу мій, чи чуєш мене? НаКал боротьби все більший і більший і акюпант вже в конвульсіях, скорчений від болю чекає завершального удару від Альянсу справедливості. Знаю, що страшно і втрати наші будуть непоправні, але ж ми то "за ценой ні пастаім". Даколє, таваріщі, даколє, антисеміти ходитимуть по цій землі?! Усі ми вже змучились від бендеро-фошиздів, адже усі ми знаємо, що коли немає води у крані, а Ваша дитина спивається чи курить, на дворі похмура погода, а по телевізорі показують піндоскії бидлоголівудські фільми, то тут не обійшлось без бендЕр(за нашим Кодексом патріотизму наголос слід ставити саме на другу голосну букву, за аналогією з українець правильно говорить укрАінєц).

   Беремо приклад з осяяних Божою іскрою на боротьбу з фаошиздо-окупянтами, Сергія і Мустафи. особливо Сергія, якому окаяяная суть бендЕровцев не дає спати вже другий тиждень і який присвячує цим двуликим людям, що уявіть вжили етнонім жид у коментарі на ФБ(Трібунал ім!!), ба більше того ввела у якусь творчу фрустрацію,адже крім блога на УП про жидів і чи назве Тягнибок Коломойського жидом, більш нічого не написано за останній час. Тож допоможімо Сергію, вийти з цього стану і візьмемо у свої руки ініціативу по знищенню коричневого удава.

До речі, про КОломойського. Шо ся творит, мої любі!!! Наш Справедливий Сергій( для зручності можете просто  - СС), щось а таки знав, коли писав про Коломойського. Дивіться шо цей голова єврейських общин України відповідає про себе, каже шо він "Жид і ше й не стєсняєтся"!!!

http://ukrrudprom.ua/news/Igor_Kolomoyskiy_YA_ne_stesnyayus_chto_ya_gid.html

Ну люди, ні іначє как проскі жидабендеравцав, істінних наслєднікав жидапєтлюравцав. і Госдепа. А то теж вороги! Ось так-то антисеміти, вони повсюду(читай - бенедЕри) і прорвались навіть до керівних посад у єврейських організаціях. Шо ж робить-то, может духовна накатіть, бєз сто грам ні разабратSSа, кажуть люди з  проукраїнських, суперпатріотичних, невимовно люблячих Україну інтелігентних кіл та політиків і їх електорат.

а Як Вам антисемітизм вже з самого Ізраїлю, та від лінгвіста-запроданця бенедеровского шпигуна, даколє!!!В 1993 році ізраїльський професор, доктор Соломон Ґольдельман заявив, що "вживання в українській мові етноніма єврей на противагу етноніму жид є ознакою святенництва та боягузства, оскільки його вживання є в українській мові природнім і не має зневажливого характеру, як у мові російській"

Во....От німагу даже камєнтіравать. Щас накачю. Мінутка......О да, харашо стала, прадалжаєм.

Шо за нєлюді, на тому Фейсбуці працюють, шо заблокувала Сергія. Не інакше як адміністратори Фейсбуку - антисеміти. Ета же загаварЬ, всємірний.

Правильно Сергію, так тримати, оце по нашому, респект, братуха!! Накачю.)

Так-так молодчинка, даколє, хахли-жиди-малороси-госдеп-піндоси-нібіру-репітлоїди-янкі-2012-кінець світу-падавлять рассіюшку.. Ідітє нахуй русафоби)

 Якщо ж серйозно про реацію "лібералів-інтелектуалів" та які зі слів є етнонімами, чому слово жид є етнонімом і немає нічого поганого у ньому, а малорос і хохол - не етноніми, усе це в моїх попередніх статтях. Як напсравді націоналісти України ставилися до жидів і так далі. До речі якщо спочатку я хотів від Свободи реації на те все і казав що ж ВИ мовчите на той потік наче "боротьби з антисемітизмом", що перетворилась на антиукраїнський шабаш і ксенофобію, яка йшла в ногу з дискримінацією всього українського, потім зрозумів правильно зробили. Зокрема п. Мірошниченко сам сказав що нічого поганого не мав на увазі і вжив українське слово просто і не продовжував дискусій.

Найцікавіше - це реакція людей, зокрема підписників цих осіб на ФБ, якщо з початку перших постів, усі праведно криткували у вирі емоцій все свободівське, то після цього малость розібравшись і побачивши що цей потік продовжуються, змінювали активну думку. Де-факто вийшло що інтеграторами антисемітизму стали якраз по суті ці люди, які підкидали дрів до багаття. МОжливо і  свідомо.Дивно чи ні? Дивуватись чи не варто?

 А от репутація цих "лібералів", які не цурались і триповерхових, вже мяко кажучи підмочена. АЛе це їх проблеми. А от  наші проблеми ще цілий ряд українофобських випадів, заяв і дій, які відбувались цього місяці і на які, о Діва-дівнає, але ви не дивуйтесь, наші ліберали не сказали ні пари з уст. Про це я напишу пізніше. Ось такі подвійні стандарти. Ось така мораль. Дякую за увагу.

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/retto21/a85878

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/retto21/a85745

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.