Чому я за "Український вибір" і Вам раджу!?

4 декабря 2012, 18:26
0
681
Чому я за  Український вибір  і Вам раджу!?

Хлопці пора єднатися. Заторможений союз, за єдність братніх націй, що у народі зветься "за Русь усрусь", за відновлення духовноSSті нашої!!! СЛавімо!!


Ви мабуть бачили тисячі і тисячі банерів, сітілайтів і біг-морд з рекламою Українського вибору розкиданих по всій благословенній українській землі, на яких описані дуже правильні слова "ти обираєш тих, хто обирає тебе, коли обирають когось" чи шось на зразок "ти керуєш країною, коли не керують тобою, керуючи іншими, ніби так хоч можу і помилитись, головне що зміст цих слів ДУЖЕ адекватний. Поряд з сакральними словами,які здаються на лігнвістичне згвалтування двох мов, красуються три барви, що тільки останнім русофобам і фашистам, нагадують "братній" триколор. А от завершує цю духовну композицію молоде обличчя українського політикуму, родом з таких хороших і шальних 90-х - Віктор Медведчук. Циніки та недоброзичливці називають Віктора Володомировича "політичним трупом", "креатурою Кремля", "пятою колоною" цього чесного і щирого чоловіка, і навіть не цураються на різні міцні словечка. Щоб Вам у горлі пересохло, НЕГІДНИКИ ТАКІ!!!

Я підтримую Віктора Володимировича, тому що у мене ностальгія за радянськими часами, коли держава була міцна(супердержава, ось так русафоби!!!) і ніхто не міг слова кривого сказати на радянську власть, а коли й траплялося інакодумство то це завершувалося для таких елементів розстрілами і курортами Сибіри. Одним з адвокатів системи і був пан Медведчук, що з такою завзятістю та професіоналізмом захищав дисидента Стуса, що тому дали максималку і відправили на Сибір, де останній і помер.

Ви запитаєте, йой та ти ше мале, звідки і яка ностальгія? Так Читач ти маєш рацію, але от наше старше покоління каже, шо у нас молодь пропаща і бездуховна, мовляв вони такими не були!!!! І як не повірити літнім людям, особливо знаючи як тихенько у моєму віці ці люди сиділи і слова кривого боялись мовити на рад владу, або засували штори вікон і опустивши голови вниз, дивились як з сусіднього підїзду їх сусіда саджали у чорну воронку чи з потроїною швидкістю обходили третіми дорогами відділки КГБ. Бо МОРАЛЬ була і честь і духовність ВИЩА у людей !!!Пролетарська!! Держава захищала людей, а люди віддавали їй сповна пошаною!! АБо ж читачу хіба тебе не задовбали оці вчіно незадоволені молоді люди які йдуть за щось боротись, мітингують, протестють? Да ідітє лучше работать, сукі!!! І правильно, за рад влади такого не було, будь яке комуністичне свято чи вшанування, які відбувались ДУЖЕ часто, і кожен мусів, од малого до великого і то так гальопа, прискореним кроком бути там, не дай Боже доблесні хлопці з КГБ , помітять відсутність когось.Чи не роботі дізнаються про таке, ех невдячне діло - пропущення свята!! Ще не так зрозуміють, а Ви ж то зі всією душею!!.

 

А які молодіжні організації тоді були чудові!!!А саме ОДНА - КОмсомол!!! І до неї мав стосунок Віктор Володимирович, який у праведній боротьбі ще з кількома ідейними комсомольцями, звичайно через помилку і грубу правоохоронців, які трактували прочухан якогось негідника-антирадянця як кримінал. Звичайно, що то Був не Бездуховний Захід і у Віктора проблем з законом не зявилось. АЛе ж такі дурниці використовують опоненти Медведчука, покайтесь, окаянні!!!

А завершує те все романтичне діло, як у комсомолі молодь розважалась праведно, пяні комсомольські оргії(каждий камсамолєц может удовлєтвартіь сваї палавиє патрєбнасті, каждая камсамолка далжна ідті єму на встрєчю, іначє АНА МІЩЄНКА), делікатеси на зразок сєльодки і совєсткого шампанського(зараз пріоритети змінюються і для нас приготовано кращий напій -Путенка), розкладені на найчеснішій газеті всіх часів "Правда",все це приправлено атмосферою зради(благочесна допомога у знаходженні антирад. елементів) і морем стукачів(обєктивний моральний спосіб донести інформацію і таким чином допомогти державі). Ось такий оце Орден був, не те що зараз, не молодь а бидло!!! Їй- Богу.

А ще пан Медведчук у 2001 році, сказав що єдиною канонічною церквою в Україні має бути УПЦ Московського пітрархату!!! Правильно каже, там надійні попи служать з освітою і з орденами від КГб, а не те що ці ксьондзи західноукраїнські, які зберегли церкву в катакомбах при радянцях чи автокефали. ЕХ, Ваші слова, Вікторе та до уст, БОгу, точніше царя нашего Януковічя і владикє Путєну.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.