Без коментарів

1 декабря 2012, 11:21
0
408

Робіть висновки самі.


   У продовження критики Мірошниченка, відверто надутої і несправедливої. Статтю про це я написав. Шукайте у моїх публікаціях і чомусь ні я ні хто з людей, які обєктивно подивились на речі і вказували що це боротьба з вітряками, не опускалися до такого високого рівня дискусії. Що наводить на певні думки, що інформаційна база підводилась і все було готово, зоставалось отримати сигнал, хай би то був навіть якийсь пустий звук як і сталося у випадку з Ігорем. Але то нічого, неважливо ж яка інформація, головне як її подати за аналогією з товаришем сраліном і його невмирущими "не важливо хто і як проголосує, головне -хторахуватиме".

Приклад переплітання українофобої з критикою партії. Де ВИ захисники знедолених і справедливості? Де Ваша реакція на такі речі? 

Слова "виродки", "Сволота" - це ознака вищої гідності і високих ідеалів та цінностей. Товариство беріть приклад, пропоную підніматися до вищих моральних та інтелектуаьних рівнів буття і пускати у хід триповерхові мати і нецензурщину. Ліберали нам вказують праведний шлях.

і знову ж...


Геніальне порівнняння, аргументоване з посиланнями і фактами, висловами тощо, засноване на таких логічних методах як аналіз, дедукція, систематизація тощо і таке правдиве, що їй-Богу аж вболівати почав за таку правдивість і відвертість поглядів. АЛе ж чому така легка форма?


Також ознакою хорошого тону є публікування заказних і жовтих статей, А чому б і ні? Народ схаває, це ж так ліберально." Їж акварель, ригай веселкою" -ось як це називається.

А ось тут душевнохворими названі не тільки свободівці, а й усі виборці. Чули?Мільйони людей!!! Ви ДИБІЛИ!!! Поняв, нє? Ачьо!! Нагадало комуністичний лад і відправку інакомислячих у психіатричні заклади і порівняння дсиидентів та риторику щодо  людей не  з комуністичними поглядами і позиціонвання їх  шизиками, параноїками. Чи не у гітлерівській Німеччині нагадайте мені також з незгодними боролися і називали шкідливими елементами. Коли різати будете нас і як лікуватимете?

Моя дискусія з одним дуже відомим журналістом, кинув усі для обєктивнсоті великі коменти і його комент. Я кинув свою статтю, вважаю вона була прочитаною..


Тут вже мене особисто почали лікувати. Я ж бо такий як і Ви мільйонів українців, не відповідаю стандартам нормальних осіб, мож не мучитимете мене та інших, знов геноцид чи розстріли проведемо, так легше буде? І найголовніше ніякої дискусії, щодо предмету дискусії, а ось такі випади

Геніально а де ж та ненависть і від кого йде, може Ви вже зрозуміли. Я не вжив ні одного мату чи нецензурного слова, зокрема і у власній статті....Моральний авторитет хто він, де його шкати як його знайти?(шось на зразок пісні гурту ТІК)

Забув згадати і про те як Вахтанг Кіпіані назвав етнонімом українців - малорос, Сергій Лещенко - обізвав незгодних з "генеральною політикою партії"(читай його думок) тролями і так далі. Від деяких лібералів лунали такі пасажі, що їх навіть нецензурно було б сюди вставляти(так-так уявіть собі,  порівнянні навіть з наведеним -це нецензурно, а те що наведено це норм, не ображаймось, ми хворі)Але ж ми мовчатимемо, чого б нам, еге ж? Про публікації антисвободівського(а читай антинаціоналістичного насамперед) змісту та риторики, я вважаю після цього говорити не буду. Там стільки ж правди, чесних і щирих порівнянь і виведення демонічної суті цієї партії ще з часів середньовічної інквізиції, а кожного свободівця як втілення астрального образу гітлера, кожен ж виборець - це неодмінно вельми тупий мудак чи ідіот, який лиш вчора рахувать навчився, хоч загальновідомо що кожен другий виборець Свободи -особа з вищою освітою. Порівняно з іншими партіями цей показник на порядок вищий. Тобто це такий потік антиукраїнської риторики, ксенофобії, расизму, дискримінації і образ на рахунок українців, що мабуть нашим лібералам аплодують усі антиукраїнські сили.

До речі, хто має зявзок з Європою, пропоную освідомити європейських лібералів от з такими пасажами і відвертими словами наших лібералів тощо. Цікавою була б реакція Заходу. Бо вибачте а чим ці ліберали історики, жкрналісти, політологи кращі, за нашу владу, що теж нецурається подібної риторики. Це до питання про те хто формує думку і керує ЗМІ, пресою тощо. Але це ж просто, відповім у ліберальному стилі, "брєд", а нас нада лічіть". Даколє таваріщі!!!! Прізиваю  к барьбє с українскім буржуазним нацианалізмам!!! Спомні дєдов,важдєй сралєна, лєніна, брєжнєва і мілійшева Нікіту Хрущьова, іх работа нізакончєна!!

   Ось так-то, до наступних зустрічей. І ех, ледь не забув по ліберальному, да пашлі ВИ!!....Якщо і зараз промовчите на таке. Дякую за увагу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.