Впевнений шлях до антисемітизму.

29 ноября 2012, 19:23
0
1101
Впевнений шлях до антисемітизму.

Для кого навіть честь - дрібниця, для того і усе інше нікчемно (кажуть добрі люди, шо то цитата Арістотеля, але хто зна в наш то час, головне що в тему)

 Мабуть, Ви вже чули про "скандал" і масштабність з якою його розвели, здавалося б адекватні і розумні люди. Мова йде про супермегатупакурвоксенофобськораситськогітлепрівськофашистську і так тричі повторіть сутність, а потім перехрестіться від гріха подалі, пана Мірошниченка, який о Боже Ви уявіть на секундочку назвав Мілу Куніс жидівкою у пості на Фейсбуці!!!Доколє!!! Публічний осуд і розстрільні списки йому!!!!Міжнародний трибунал і Другий Нюрнберг!!!

 Ви знаєте, у мене шок, який інколи плавно переходить у агресивність і ворожу налаштованість, на відміну від писак та "інтелектуалів", які часто тактовно замовчують з яких підстав, грантів та інших речей пишуть ті чи інші речі, піарять ті чи інші сили чи політиків, про яких мова піде далі,  у мене чиста совість і наявна людська честь, тому я щиро заявляю про: а) мої політичні погляди - український націоналізм, б) я прихильник, але не член і не штабіст ВО Свобода. в) не отримую жодних винагород, грантів чи іншої традиційної ліберальної туфти за власну діяльність.

  Отже, якщо вас не допікає моя пекельна, всепожираюча, антилюдяна сутність, тоді вперед.

Спочатку трішки про себе. Я прихильник українського націоналізму, який однак далекий від ульраправої, расистської чи іншої риторики, яка як я вважаю несумісна з українським націоналізмом, через що мабуть не користуюсь популярністю в ультраправих колах. Ба більше є доволі смуглявим, хоч за національністю українець і маю кров з усієї України від Лемківщини до Слобожанщини. Рідний брат мого прадіда - Іван Зятик, людина яка беатифікована католицькою церквою і віднесена до чину святих. Знищений НКВД. Тобто представник церкви, хочу нагадати, а саме греко-католицької церкви, яка в роки Другої світової війни врятувала НАЙБІЛЬШЕ євреїв від нацистської розправи у порівнянні зі всіма ІНШИМИ церквами країн Східної Європи, де й сутнісно здійснювався Холокост. Згадаймо, хоча б Андрея Шептицького!!! Я сам особисто з ранніх  літ був привчений до релігійності, властивій Західній Україні, був намір іти у священики, п'ять років прислуговував у церкві. Тобто все було серйозно. Зрозуміло, що там де панує така висока релігійність, усілякі расові теорії та антисемітизм були явщем ДИКИМ, якщо не гірше!!!. Далі для мене справжнім авторитетом духу і чину є Йосип Зісельс - єврей за національністю, дисидент, людина яка боролась за цю країну і яка по суті керує єврейським рухом України(якщо Ви не знали,керує найбільшою організацією, якщо не помиляюсь Ваад, яка об'єднує всі інші), але в силу якихось "причин" у нього не беруть інтерв'ю, не запрошують на телеканали, зокрема пов'язані з національними питаннями, натомість нав'язують думку тих представників цієї нації, які є олігархами, мільярдерами і у яких не завжди був чесний і моральний хід до свооїх грошей і багатсв тощо і їх грантожерів та прислуги. Це цікаво....а може і ні.

    Далі, як блуо сказано я націоналіст, так-от ОУН ніколи не була расистською організацією, мабуть тому нею кілька років до війни керув Лев Ребет(якщо Ви трішки розумієтесь у єврейському питанні, для Вас має бути загадкою, як цей чоловік та ще й у такій націоналістичній організації навіть не змінював своїх ініціалів на українські,не приховував свого єврейського походження, як це наприклад часто робили євреї у СССР і навіть довоєнній Польщі і як є у нас зараз навіть серед ЛІБЕРАЛЬНИХ політиків...., ба більше КЕРУВАВ НЕЮ!!!! ). Окрім нього в ОУН було чимало євреїв, пізніше багацько євреїв служили в УПА, була навіть єврейська частина, більшість повтсанських лікарів були євреями і знову ж НЕ ПРИХОВУВАЛИ своє походження. Це і Мандик Хасман і Стелла Кренцбах і багато інших. Тобто уявіть які ж УКРАЇНЦІ толерантні були і є до євреїв!!!!!! Мабуть немає більш толерантнішої нації!!!!! Дуже цікавою є й давнина, коли у середньовічній(і не тільки) Європі чи не кожна держава і чи не по кілька разів, виселяла євреїв зі своїх держав, знищувала їх, вбивала і грубо насміхалась, чи Ви чули про щось подібне у Київській Русі, Галицько-Волинському князівстві? Ні. А згадаймо російські "смуги осілості для євреїв" і так далі. А гасло "бей жидов, спасай Россию"? У нас таке було колись? Ні. А згадаймо інших сусідів - поляків, Гомулку зокрема чи Національно-радикальний табір, які прямо агітували за знищення євреїв і виселення з Польщі. А у нас таке пригадуєте? І я ні.

 А тепер, перейдімо до нашої ситуації, яка навіть такого толерантного і поміркованого націоналіста просто вводить у неймовірний ШОК!!!. Отже хто така Міла Куніс, яка у неї слава і як її люблять зображати на фотожабах вважаю ні для кого не секрет. А ось її слова, де вона описує Україну і Чернівці прямо як якийсь оплот зла і антисемітизму, де прямо чи не кожний другий кровноспоріднений брат Гітлера, ба більше називає себе супер-єврейкою(на мить уявив якби ліберастська, інакше вже вибачте я казати не збираюсь, "інтелектуальна еліта" обізвала і шоб то було, коли б у нас хтось себе назвав суперукраїнцем, або арійцем, про що свідчить генетика(погугліть ДНК-портрет нації, якщо не в курсі, знаючи що і тут піднімуть бучу, органзував се дослідження єврей і вів програми інший єврей, самі розміють...) ,раз стільки смороду за слово жид у коментарі на фейсбук!!!!, , про яке мова піде далі  )Ви ж то вже розумієте, що українці навіть занадто толерантні, бичачий терпець, пора позбавлятись, раз нам так відверто плюють у душу.

http://uainfo.censor.net.ua/important/74560-nahodyas-v-nyu-yorke-ya-stanovlyus-super-evreykoy-mila-unis.html

Тобто з благородною і відкритою пані Куні, справа зрозуміла. Ось теперка поговоримо про це "ісчадіє зла", яке намірилось назвати її жидовкою і про саме слово. Отже слово жид - це етнонім, українська варіація самоназви євреїв "ієгудим" і використовувалося тут з давніх часів(до речі слову "єврей" історія відміряла дуже мало часу, пошукайте коли воно зявилось і ДЕ і зробіть висновки). Також для означення євреїв слово жид використовується і в Польщі і в Росії і  Європі і ніхто не ображається, євреї самі так себе називають. Тобто саме слово НІЧОГО поганого не означає. КОли ЛІБЕРАСТИ зрозуміли, що вони зробили дурницю, почались посили до Галичину, типу так у Вас і справді євреї називаються жидами і самі жиди не проти. МІФ. СВІДОМИЙ. НОВА БРЕХНЯ. Для цього варто хоча б почитати Шевченка, якого галичанином не назвеш чи інші сотні і тисячі письменників, діячів, кльтурологів Великої України.

 Потім, відчувши слабкість власних аргументів ліберастія, почала мовити про те, що це так етнонім, але от мовляв євреям він не подобається, вони б хотіли називати себе євреями і навіть надали якусь заяву від єврейок-сходу. Добре ок. Тепер запитаю може заборонемо Шевченка, Франка, Пушкіна?  Але тут є інша сторона медалі - а я запитую Вас українців, ВАМ подобається що у  багатьох єврейських текстах неєвреїв називають ГОЯМИ, ТВАРИНАМИ, що такі заяви собі дозволяють навіть рабини, єврейські діячі навіть в Україні. А як ВАм таке, що євреїв визнано расою?

http://www.mignews.com/news/technology/world/080512_64802_95059.html

Знову ж цікаво, якби подібне лунало від українців, який би сморід підняли нахабні лакеї чужих інтересів і чужих Батьківщин? А і до речі вважаю було б справедливо, якби ті ж таки люди, реагували на антиукраїнські випади. українофобію, але ж ні, захищають чогось інших і реагують на "випади" у бік якраз неукраїнців...ЧОГО?...О згадав що і вертепного жида, хотіли заборонити і якось дивно КУ(Католицький Університет) і що цікаво після прийняття почесного меценатства від товариша Фірташа, пояснювати не слід як і те що це регіонал. 

http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=1589

Більше того -це ж був навіть не випад, просте використання етноніму, один зі світочів "протесту" присявтив цьому понад десять постів у себе на сторінці, мовляв подивіться!!!!!КОМЕНТАР НА ФЕЙСБЦІ, у якому нічого ообразливого!!!! А така реакція!!!Це рекорд!!!! Ох якби НАЧЕ наші ліберали так реагували на кожен антиукраїнський справді випад по кожному українофобському коментарю,та й по десять постів, ех було б...та такого НЕМАЄ. І чому ж зокрема українські історики не добиваються від Ізраїлю визнання Голодомору. н евмкривають брутальну суть цього, чи прийнамні не лобіюють це питання перед єврейською общиною України, ми ж бо визнали Холокост. Подвійні стандарти помітно і без грунтовного аналізу

Інший дядько-історик, договорився що малороси - це етнонім і пригрозив, нушо Вам подобається як Вас так називають, чи "хохол?! Виявляється українці себе так ніколи не називали і це поняття увійшло вжиток дякуючи рос пропаганді лиш з 18 століття, але це ЕТНОНІМ!!!! І сімішно і грішно(хоча вперше поняття Малої Русі було застосовано візантійськими істориками  14 ст., для означення до речі Червоної Русі -іншими словами Галичини. За аналогією з означенням Греції. Грецію вони ж називали Малою Грецією, а колонії зокрема і в чорноморському басейні - Великою Грецією, але суть що це НЕ ЕТНОНІМ). Як і "хохол". Мене от відверто криє з якою легкістю ці люди брешуть і маніпулюють людьми!!!!Ваш автор після такого попросив "історика" вибачитися, але вибачень не почув і відписавсь від його сторінки.

Далі як "аргумент" використовують ось що, статейку яку передрукував до себе Черніков на УП

 http://blogs.pravda.com.ua/authors/chernikov-20111109160648/50b78b2722ca3/

Як потім виявилося, Карл Волох дуже об'єктивне джерело враховуючи. що він громадянин Ізраїлю, до речі особа прямо скажемо "цікава", погугліть про його "банківські справи". От коли посилаються на думку таких людей, я навіть пишаюсь, бо видно від чистих і совісних людей такого не прочитаєш.

І насамкінець, чому я назвав статтю "Впевнений шлях до антисемітизму"? Я хочу закликати і хотів би щоб дана стаття була прочитана зокрема євреями України, знімайте своїх "гончих псів і лакеїв", не провокуйте людей, Ви ж знаєте що толерантнішої нації за українців до євреїв немає, скільки можна?! Вже слова нам будете забороняти вживати, наші традиції забороняти тощо? Якщо подібна ситуація, навіть мене ввела у шок, це щось таки, а означає. Не провокуйте, нам жити тут разом у мирі і злагоді. якщо ж це без Вашого відома сталось, покарайте. поясніть "лібералам" що так робити не слід. Не провокуйте у нас достатньо пятої колони в державі. Або ж провокуйте, та щоб не було пізно, самі ж вносите хмизу до багаття. ЯК можна так НАС не поважати???? Хто, хто а жиди свою історію добре знають.

І не ображайтесь за жидів, тепер тільки так, хоча раніш говорив виключно євреї. Дякую за увагу.

Слава Україні!!! Ми переможемо!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.