ТОП -5 українофобських міфів. Частина перша.

25 ноября 2012, 13:58
0
551

Прийшов част говорити правду, якою б вона не була.

 Щодня відвідуючи інформаційні сайти, користуючись соціальними мережами, я дуже часто наштовхуюсь на українофобські міфи, які активно просуваються в нашому інформаційному просторі. Інколи, почувши подібне від простих користувачів мережі, це можна зрозуміти, якось пояснити, аргументувати незнанням теми, стереотипами тощо. Але коли подібна риторика лунає з уст здавалося б "інтелектуаів", "культурних і громадських діячів",  починаєш задумуватися і шукати пояснення....і не знаходиш...Звичайно, на подібне інформаційне сміття що панує у всесвітній павутині,часто кремлівського розливу інтернет-суспільство відповідає, але якось емоційно, невпевнено. Моє завдання подати факти, аргументи, шляхом аналізу, порівняння, та інших логічних методів. Тобто лише її величність Об'єктивність. Ну то що ж вирушаємо)

1."Нас не пустять у Європу з націоналістичними партіями та ідеологією, це нас віддаляє від Європи. Тим паче з такими героями як Степан Бандера, от Європарламент ще й резолюцію прийняв про засудження присвоєння Героя України Степану Андрійовичу. "

Відповідь. За результатами останніх виборів до Європарламенту, третина обраних - представники націоналістичних, подекуди ультраправих сил, які не цураються палити Коран, ображати мусульман, виступати за виселення з їх країн іммігрантів, а також які вдалі на "сильне слівце"(читай нецензурних слів щодо гомосексуалістів, мусульман, расово різних пар тощо) щодо тих речей які їм не подобаються!!!! Як що порівняти з нашими націоналістами, то ми такі собі центристи європейського штибу. АБо ж назви які  цих партій, зокрема "Справжні фіни"(у нас би напевно піднявся скандал, що за назва, які це "справжні" і так далі. Особливо згадується ситуація з Гайтаною. коли було сказано прості речі що людина на Євробаченні має представляти українські цінності, дух тощо, як це робила Руслана і до речі перемогла, єдиний раз український представник переміг, і Гайтана такою не є, зразу скандал, окрема передача на одном з телеканалів, тощо. Для європейців подібне вже смішно) І зауважу подібна "скандальна" риторика і "неєвропейські цінності" європейським ульраправим не стають на заваді набирати великий відсоток, для прикладу дружина Ле Пена на виборах президента Франції набрала 20%, а це ультраправий політик. В Угорщині та прибалтійських країнах і зовсім при владі праві. А це на секундочк країни ЄС.

АЛе що тут казати, коли лідери найбільших європейських держав, Меркель, Кемерон. Саркозі тощо назвали політику мультикльтурності "провальною і такою що зазнала краху". А як відомо у Європі говорять загально-толерантними ,дипломатичними фразами, тобто ми можемо собі лише уявити реальну картину їх критики такої ситуації. До речі останніх аж ніяк не запідозриш у правій риториці, скоріше навпаки....

Резолюція по Степану Андрійовичу. Ініціатором підняття даного питання у Європарламенті стала Польща, її представники. Це відомо усім і вважаю це був недружній акт від польської сторони, якій і досі пече український національно-визвольний рух і втрата Західної України, (ба більше вони і досі вважають Львів своїм) який діяв не лише проти НКВД чи Гестапо, але й проти АК(Армії Крайової). І от давайте візьмемо ту ж таки Польщу, не слід далеко ходити і з якими героями і історією взяли до ЄС її. Отже Юзеф Пулсудський - людина яка уклала у у 1934 році пакт про ненанапад з тоді вже ГІТЛЕРІВСЬКОЮ НІмеччиною. У даному випадку має місце ПРЯМА співпраця(у принципі саюз зробив так само у 39 році....). Крім того цей діяч утворив по-суті АВТОРИТАРНУ країну, з елементами тоталітаризму(полонізація, пацифікація, квоти на українських студентів тощо)0. Теж саме і щодо таких осіб як Бортновський чи Бек і так далі, які були ініціаторами  анексування Чехо-Словаччини і діяли разом з гітлерівцями у 1938 році. Територія Заолжя(Тешин). І от на їх честь названі влиці, їм чимало памятників побдовано, Пілсудський це ГЕРОЙ нації і так далі. Отже ми бачимо не якусь тактичну взаємодію, яка була між ОУН(Б) та й то з Вермахтом(Збройними силами, а не гітлерівськими урядовцями), в яку СТепан Бандера не вірив і вирішив перевірити німців на "вшивість", Актом проголошення відновлення  незалежності України від 30 червня 41 року, що німці не визнали і почались знищення і росзтріли українських націоналістів, а власне Степана Андрійовича кинуто в концтабір як і тисячі інших діячів ОУН(Так два брати Степана Андрійовича померли у таборах...). До речі критикувала ОУН(б) за те, що вона пішла на конфлікт з німцями і ОУН(м)(мельниківці), які свято вірили, що німці нам допоможуть і дадуть створити свою державу. Також вони були проти проголошення незалежності, щоб "не злити німців". АЛе чомусь кремлівською і польською пропагандою обпльовуються не пронімецькі українські політики, а-ля Мельник, а незалежник Бандера. Чому? Питання риторичне.

От і з такими "героями" , які ПРЯМО співпрацювали з гітлерівцями, ділили з ними як саюз пізніше з гітлєром, інші держави, Польщу прийняли у ЄС. В принципі так само як і Угорщину, де існують памятники фашистському Хорті і вулиці названі на його честь. То отже з людиною яка боролась за незалежність України проти всіх окупантів, як Степан Андрійович не приймуть, так?) Це смішно і грішно водночас. ПРо те що і країни ПРибалтики прийняли в ЄС, де існував свій аналог УПА - лісові брати. Вважаю питання вичерпане.

А от з ким нас точно до Європи не візьмуть, так це з недемократичною, бандитською, корупційною владою, яка є у нас. Ось це вже точно

2. "На Заході України, до патріотів зі Сходу існує певне недовірливе, зверхнє ставлення"

Відповідь. Знову ж логіка. У нас на Заході розуміють ту ситуацію, яка існує на Сході, ми свідомі, що українці Великої України постраждали від окупантів набагато більше, що супроти них здійснювались геноциди, русифікації, чистки тощо. Тому для нас є відверто позитивним  фактом, що там ВЗАГАЛІ є патріоти, враховуючи часто антиукраїнське середовище,  і складну історію. Не знаю чи варто це казати, але на Заході ми прямо таки "молимось" і вважаємо чи не міні-героями, тих хто тим чи іншим способом обрав проукраїнську систему цінностей, повертається до рідної мови і вважає себе українцем на Сході.  Хоча я особисто все ж вважаю, що від українців Сходу, Півночі, Півдня можна було очікувати більшого патріотичного руху, аніж є, все ж 22 рік незалежності пішов, і Сіхд чи не найбільше постраждав від рос імпералізму, найогиднішою формою якого був саюз, тому не зовсім поділяю таке ідеалістичне ставлення до патріотів зі Сходу, яке панує у нас. Але це моя особиста думка.

3. "Голодомр - не геноцид і взагалі від голоду потерпала не лише УРСР, а й інші території саюзу "

Відповідь. Хто цікавився проблематикою даного питання, знає, що якимсь дивним чином території на яких був Голодомор поза УРСР, співпадав з етнічними українськими землями. Зокрема Кубань, Воронежчина, Стародубщина, Сірий Клин у Казахстані тощо. АЛе вважаю Вам не варто пояснювати це маргінального складу розуму людям подібні речі. Дійте іншим способом, термін "геноцид", який спочатку був введений у науковий обіг, а пізніше був імплементований у міжнародне право, зокрема міжнародними організаціями(ООН наприклад), сформулював Рафаель Лемкін, так от він написав статтю, де написав що голод - в Україні, є геноцидом української нації. Так легше і джерело незалежне, тим паче це "джерело" і придумало термін "геноцид". Вважаю авторитетнішого джерела не знайти.

4. "Так комунізм - це погано, але комуністичні пам'ятники, назви вулиць - це наша історія, хоч і трагічна та сумна її слід пам'ятати, зокрема і як наочний приклад негативних рис, які бувають у людях, тому ми проти перейменвання і знищення їх Це саме стосується і мперських памятників, а-ля катерина друга в Одесі"

Відповідь. Порівняльний аналіз. У всіх країнах, які натерпілися від саюзу і не тільки республік(Естонія, Латвія, Ллитва), але й країн Залізної занавіси(Польща, Чехія), комуністична ідеологія та партія заборонена. Нещодавно комуністичну ідеологію заборониа й Молдова !!!....Молдова!!!!. Слід зауважити що нації цих країн не натерпілись так як українці від рос. імперіалізму, найогиднішою формою якого став саюз. У них не було геноцидів, таких масових чисток, не було ситуації, що кожен другий мешканець "курортів Сибіру і Колими" - українець. Тобто для нас це в стлократ більша справа честі, нажі для переічених країн, але от  них це зроблено, у нас -ні.

Тим же хто хоче зберегти памятники і вулиці трагічної і сумної історії, нагадаю, гітлєр, еріх кох, розенберг, гєбєльс теж частина нашої сумної і трагічної історії, давайте і їм поставимо паямтники і назвемо на їх честь вулиці, сквери, райони міст, щоб люди пам'ятали, що то погано і трагічно. А на додачу, тим хто хоче памятати і бачити погані речі, щоб не ступати на ті ж граблі, створемо памятники і цілі пантеони таким людським вадам як проституція, наркоманія, бнадитизм, згвалтування тощо. І хотілося б зараз запитати кожного, уявіть, не дай Боже звичайно, когось з Ваших рідних вбили, жорстоко познущалися і згвалтували, Ви б поставили портрет цієї людини у себе вдома на видному місті і замовили б скльптурку цієї людини, адже це Ваша особиста,хоч і сумна, але Ваша трагічна історія? Ось так комуна і робила з нашою нацією, тому це наша справа честі, щоб цього сміття не було в Україні і в діапазоні стокілометрів навколо наших кордонів. Вважаю не варто пояснювати чом не має бути і памятника катерині(ввела кріпацтво в Україні і всій імперії тобто персонаж негативний для всіх націй колишньої рос імперії і знищила козацьку державу) в Одесі і угорського турула(орла- символа угорського націоналізму, що означає, що наче Закарпаття територія Угорщини.) на Закарпатті?.

5."не піднімайте національних питань, питань мови,історії, героїв, НАТО, ЄС тощо це сприяє розколу України і так далі, важливіші економічні питання"

Відповідь. А от 22 рік не піднімаються вони в країні і де ми? А у Польщі, Литві, Латвії, Естонії почали власне з цього. І де ці країни зараз і як живуть? До речі ці країни і близько не стоять, скоріш порівняно з нами вони далеко у ж..., за економічними(чорноземи, нафта, газ, інші природні ресурси), геополітичними(велика територія, на шляху двох світів, транзитна држава, великий людський ресурс) чи туристично-рекреаційними(мінеральні води Львівщини аналогів яких немає у світі, грязі Донбасу, кілька кліматичних поясів, наявність гористої і рівнинної територї, ну одним словом УСЕ), аніж Україна.Може страші люди памятають що Україну називали майбутньою європейською Японією. То може справа не в ресурсах, економіці починати слід було з іншого? То з чого почали ті країни? Вони чітко визначили свої національні та геополітичні інтереси - НАТО, ЄС, вони провели люстрацію влади від комуністичних елементів і навіть зараз проводять, у тих країнах де був суттєвий рос. елемент, як у ПРибалтиці, встановлено ЄДИНу державну мову, позбавлено політичних прав(виборчих) тих осіб що переселиись до прибалтійських держав, піся 45 року...У цих країнах кати їх народу були посаджені у вязниці.У  цих країнах виховувався патріотизм та відданість інтересам своєї Батьківщини. Отже, саме ВИРІШЕННЯ цих питань, у даних країнах було взято за основу. САМОСТАНОВЛЕННЯ, САМІДЕНТИФІКАЦІЯ - це було для них головне. Пізніше почалась боротьба з корупцією, бандитизмом, побудові ефективної економічної ситстеми тощо. Вони розуміли що без побудови ЄДИНОГО національного організму, їм буде важко протистояти викликам цього несправедливого світу.

До речі, зрозумійте що економічні системи не вічні, зростання чергується з падіннім, процвітання з кризою, як є зараз. І чи Ви помітили, що тільки якісь економічні кризи, як зразу знов ж виникають ті ж національні питання, виходять на поверхню. І не тільки у нас. От криза сприяє зростанню сепаратизму у Католонії та Басконії,  відєднанні від Іспанії, у Бельгії - поділ на Валонію і Франконію, Італії - північ-південь тощо. А якби ці країни були об'єднані єдиною національною ідеєю, були б спільністю?Питання риторичне. Тому дані питання є вихідними, без їх ВИРІШЕННЯ ми не зможемо рухатись вперед і тим паче у разі різних економічних криз чи політичних викликів, вони будуть знову зявлятися, якщо їх не вирішити і сприятимуть деконсолідації і сепаратизму у нашій державі.(Згадаймо ж Пісюар в Сєвєрськодонецьку)

Дякую за увагу, сподіваюсь на допомогу у розповсюдженні статті, бо при її написанні довелось проаналізувати чимало наративного матеріалу, історичної, політичної, геополітичної та повязаної з економікою літератури. Усі наведені факти, дані, події .факти можуть бути Вами легко перевірені у мережі. Також сподіваюсь на обгрунтовану критику, бо у дискусії народжується істина, а як для кожного націоналіста самовдосконалення стоїть на найвищому рівні.

Розумію, що певні висновки і наведені ідеї можуть комусь не сподобатися, викликати незадоволення, але популізм, демагогія, брехня і прикрашування не вписуються у мою риторику. Має бути правда, якою б вона не була, подобається це комусь чи ні.

Слава Україні!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.