Що означає голос за "ВО Свобода"?

3 ноября 2012, 20:29
0
623
Що означає голос за  ВО Свобода ?

Спроба проаналізувати вибір українців.

   Вибір УКРАЇНЦІВ на цих парламентських виборах дуже багатьох здивував, темою особливо активних і палких дискусій стало проходження до Верховної Ради, Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Більше того захоплені відгуки і відверто ворожі випади можна почути не лише від українського суспільства, а й з-за кордону. Складаться враження що про це не сказав лише лінивий. Що ж це означає?

    Спершу слід сказати, вперше в історії УКРАЇНИ у парламент потрапляє ціла фракція націоналістів. Хтось заперечить і вкаже на неправомірність подібних висновків, згадавши і про Народний РУх України, і про Нашу Україну, і про Віктора Андрійовича Ющенка. Та все ж дані політичні сили були центристького чи правоцентристського спрямування і націоналістами, окрім деяких діячів цих таборів, себе не вважали. Або ж вважали, але враховуючи штампи та міфи, датовані ще комуністичною добою, які однак залишиись у головах людей, популістично та щоб "зберегти" пвену частину електорату, старалися не користуватися націоналістичною риторикою, уникати власне самого слова "націоналізм".

   По-друге, варто з усією впевненістю та відповідальністю заявити, ВО "Свобода" - це партія не якоїсь окремої області, регіону, території, суспільної групи, класу чи стану, адже її підтримка наявна у всіх областях України і серед різних верств населення. Про це зокрема свідчить відсоток підтримки об'єднання навіть на Сході і Півдні, а власне в обласних центрах рівень її підтримки досягає 5-7 відсотків. Тоді як на Заході, Півночі та Центрі УКРАЇНИ, впевнено перевершує 10% позначку. Особливо приємно, що у переважно російськомовній столиці,  за Свободу проголосував кожен п'ятий киянин. Таким чином вкотре довівши, що люди не вірять і не сприймають риторику "людей вчорашнього дня", які описують націоналістів чи не людожерами, які на обід ну просто зобов'язані з'їсти якогось російського хлопчика Нікіту або ж вибити кілька зубів тому ж Нікіті( :-) ) за вживання російської.

 По -третє, не слід забувати що за середнім показником усіх екзит-полів авторитетних соціологічних груп, у Свободи результат понад 12%, тоді як за даними ЦВК - 10,55%. Без особливих розмірковувань можна зробити виновок про наявні фальсифікації. І це на фоні масової контрагітації, обріхування всього, що повязано з націоналістичною риторикою, та що там з націоналістичною, взагалі всього українського вже у наче незалежній УКРАЇНІ(мовний закон, українофоб на посаді міністра освіти,звільнення українофілів з посад, закриття музеїв, згадайте хоча б 9 травня минулого року, яку картинку подавали російські і українські ЗМІ, як все перевертали з ніг на голову, як відбілювали провокаторів з Одеси і Криму, яким конче захотілося їхати в цей день до Львова ), тиску владних структур та того "спадку", що залишився у головах людей, зокрема старшого віку після комуністичного минулого. Тобто такий результат -це навіть не успіх, це -перемога!!! І перемога не Свободи, ні - це перемога УКРАЇНИ!!! Люди навчились розрізняти правду від брехні, бачити хто є щирим у судженнях та міркуваннях(хоча й більш емоційним, та це не дивно, цим людям болить за УКРАЇНУ, коли ті хто йдуть до влади щоб собі щось вкрасти, не проявляють великих емоцій -це хороший маркер), а хто ж має подвійну сутність.

  По-четверте, коли робили соціальний зріз виборців, що проголосували за Свободу, виявилось, що процент підтримки представників малого та середнього бізнесу є більшим, ніж у інших партій та досягає відмітки у понад 30%.Тобто найбільш активна частина населення, що власним розумом, талантами та здібностями добуває свій хліб підтримує саме Свободу.

  По-п'яте, незважаючи на ті дуже дивні, скажімо так, речі що робились на закордонних дільницях, коли деястки(!!!) тисяч людей були не внесені у списики, або ж не повідомлені про виборчу кампанію, перемогу на Закордонному окрузі(тобто не на окремих дільницях, а загалом) здобула саме Свобода. Ще перед виборами багато аналітиків схилялися до думки, що голоси діаспори будуть показовими, адже вони не піддаються тій обробці ЗМІ, тим рекламам про"стабільність і покращення",яка наявна у нас і можуть виважено осмислити політичну ситацію в УКРАЇНІ. Крім того це люди, які мають досвід роботи і побудови західного суспільства, його інституцій, вони бачуть як живуть у нормальних країнах і які сили це забезпечють.

   Які ж виновки можна зробити?  УКРАЇНА прокидається!!! Українці чи російськомовні чи україномовні хочуть кардинальних змін у національному, політичному та економічному життя країни. Нарешті прийшло осмислення того, що МИ ЄДИНІ, що у нас незалежно від мови спілкування повинна бути єдина державна мова, мова наших предків - українська, що до неї слід повертатися і дерусифікуватися, берегти та захищати, що у нас насправді єдині герої, єдина історія, національні інтереси, нарешті єдине майбутнє!! До людей дійшло, що ми не якісь там "хохли чи салоїди", з"телячою" мовою,без історії та досягнень, як люблять нам нагадувати наші північні "друзі" і місцева п'ята колона, а НАЦІЯ, яка дала світові без перебільшення космос і небо, першу у світі конституцію, зробила видатні відкриття у хімії, фізиці, суспільних та природничих науках, першою на теренах Європи, після античного світу, зреалізувала ідею демократичної держави.У нас є і Нобелівські лауреати!! Не вірите? Шукайте!! Щодо історії ми завжди були між світами, завжди захищали "цивілізовану" Європу від "іншого", степового світу, пізніше наші славні рицарі козаки берегли християнський світ від ісламського. У 20 столітті петлюрівці, УГА, ОУН, УПА показали дива героїзму і самопожертви у боротбі за незалежність нашої Батьківщини.Прийшло розуміння, що зміни потрібні не лише в національному питанні, а й в соціально-економічній сфері, адже наразі в УКРАЇНІ неприховано панує великий бізнес, монополії у майже всіх галузях економіки, відсутність чесної  конкуренції. У всіх установах, інституціях, та БУДЬ ДЕ!!!... панує ТОТАЛЬНА корупція, гроші з УКРАЇНИ виходять в офшори, ми втрачаємо свій шанс, власну перспективу. Але прийшов час змін...

Слава УКРАЇНІ!!!! Ми здобули першу перемогу, але боротьба триває!!!Тримайтеся і не будьте пасивними!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.