Безпритульний офіцер - армія по-українські!

6 августа 2012, 10:52
Ветеран ЗС України
0
585
Безпритульний офіцер - армія по-українські!

Злочинна бездіяльність керівництва Міноборони гонить безквартирних військових під стіни Міністерства оборони за місцем постійної прописки.

У зв’язку з тим, що не виконуються протокольні рішення Міністра оборони України щодо врегулювання питання стосовно тимчасового проживання у гуртожитку Київського національного університету ім. Т. Шевченка сімей військовослужбовців ЗСУ до отримання ними житла, а також виконання зобов’язань, які взяло на себе Міноборони щодо відселення сімей військовослужбовців із зазначеного гуртожитку, в разі подальшої бездіяльності високопосадовців Міноборони, безквартирні військовослужбовці та ветерани ЗСУ у День Державного Прапора України (23 серпня 2012 року) разом із родинами прийдуть до Міністерства оборони (пр-т Повітрофлотський, 6) для подальшого проживання за місцем постійної прописки.
              Військовослужбовців, на разі, збираються підтримати інші військові безхатченки Київського гарнізону та студенти КНУ ім.Т. Шевченка під керівництвом Студентської ради студмістечка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Недвижимость,Минобороны,аренда,квартира,МОУ,бомж,бездомные,военные,офицеры,Саламатин,Ломоносова 45,военбомж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.