Час ЗМІН: Епілог

3 августа 2012, 13:49
0
573

Довгоочікуване завершення трилогії)

   Даний блог завершальний і стосуватиметься дій, які кожен може зробити і як говорилось раніше навіть без героїчних рис характеру, виняткової мужності та інших дуже романтичних речей, які у наш з вами час припали порохом і переховуються у підвальних просторах душі. Головне було б бажання. Тож поїхали ))

1. Щоб мінімізувати фальсифікації на виборах, просто таки необхідний громадський контроль. Пропоную чи скоріше закликаю Вас і ватаги інших простих громадян стати спостерігачами на виборах. Це можна зробити як і від якоїсь партії. так і від громадських організацій.  Робота спостерігача оплачувана і не потребуватиме у Вас якихось особливих здібностей чи умінь.

2. Загітуйте інших. Зокрема своїх однодумців, друзів тощо. Робота спостерігача може бути дуже надокучливою і кілька знайомих-спостерігачів можуть в любий момент розбавити Ваш сум і нудьгу ( Стверджую це не з проста. Був спостерігачем і буду на цих виборах. Прислухайтесь )) ), а у разі якихось "проблем та незгод", які можуть виникнути, наприклад з членами комісії, Ви матимете "міцний тил і підтримку". Звичайно мова не про всі дільниці, на деяких Ви можете отримати замість нудьги та позіхання, справжню порцію адреналінчику, особливо вже під час підрахування голосів і захриплий голос...)

3. Вашу душу неодмінно захочуть побачити на акціях незгоди, у разі фальсифікацій виборів. Що ж віддайте належне подібній "пропозиції", душу продавать не треба, а прийти слід. Що? ЧОму? та інші питання про Вашу мотивацію, я виклав у попередніх двох постах. тому не зупинятимусь на поясненнях ще й тут.

4. ........................................

5............................................

6............................................

7...................................

8, 9, 10...тут ще можна було б багато пунктів написати і розписати, накреслити "залізобетоннні" схеми перемоги, принципи дії чи руху Опору, намалювати романтичну картину, як Ви з епічною стійкість боретесь у перших рядах проти узурпаторів. Та ми домовились обійтись без героїки і подорожів Одіссея. Цей пост як і два попередні розрахований на простих людей, які однак можуть зробити такі ж прості, але неоціненно важливі речі. Я сподіваюсь на Вас і вірю...ні ЗНАЮ що перемога буде за нами!!

P S якщо у Вас є певні зауваження та пропозиції до блогу, то щиро прошу до столу, тобто пишіть. Ознайомлюсь. Пропозиції на кшталт створити сімю, піти лісом, чи смерть бандерам, викличуть сум та неспокій у серці автора і будуть відкоментовані відповідно з вимогами воєнного часу ))

Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю !!!!

Слава Україні !!!Разом до перемоги !!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.