Час ЗМІН: Перший крок.

27 июля 2012, 19:45
0
505

Критика нечистого розуму.

   Отже, читач, у попередній статті ми вкотре зайнялись ділом невдячним і паскудним, власне - аналізом наших власних політичних прорахунків(чи порахунків?..кому як) і проблем нашого суспільства, зокрема й його так званих еліт, торкнувшись багатьох аспектів нашого життя, та не всіх. Адже щоб описати усі наші недоліки та негаразди, що панують на верховинах та низинах суспільно-політичного життя нашої держави, довелося б випустити такий добрячий тритомник з багацькою кількістю подальших редагованих видань.

  Тепер ж замірквуав собі, якіж ото механізми треба, щоб усе те зло вселенське, та потроху й відступало від наших душ, яким чином вдарити по тій безхребетній ментальності, нашій дурості, страху і необдуманих політичних виборах українців. Водночас для себе я розумів ОДНУ важливу істину, писати без переоцінки, але з врахуванням реально існуючого стану речей і мислення сучасного середньостатистичного українця, що подекуди не готовий до героїчного протесту чи голодувань, або ж враховуючи своє місце проживання до активної пропаганди антивладних настроїв. Водночас я більш ніж впевнений, що і оспівана західною філософією "маленька людина", спроможна таки на щось і може внести свою і подекуди, як часто бувало "золоту акцію", для загальної боротьби.

   Отже, ось список простих речей, які має усвідомити кожен і щонайголовніше реалізовувати їх:

   1. Не будь аполітичним і не говори, що не хочеш обирати, як у нас кажуть з "двох сортів лайна". У суспільстві культивується думка, що наче всі політики однакові і нічого їх підтримувати чи і взагалі "новомодна стайл-айдіа" - моє неприходження на вибори чи зіпсування бюлетеня - це протест (графи ПРОТИ ВСІХ тепер немає,до речі). останню думку часто аргументують "європейським політичним досвідом", однак забуваючи що ми ПОКИ ЩО )), не у Європі і до демократії  нам ще далеко, та пошанування  "протестного голосування" у нас немає і не було, навіть у політичній традиції і тим паче особливо смішно, що хтось з сучасних владних політиків буде рахуватися з такими настроями. Скоріше навпаки і ще й не без усмішки.

  Чому я так кажу. Аргументую. По-перше наше життя це завжди вибір і не завжди з того що ми хочемо. Далеко ходити не слід, можна говорити навіть про вищі поняття, а власне про почуття. Чи ж не у всіх були любовні драми, а-ля Івась люби Ганусю, а вона хоче лиш Петра і ради на те діло нема? І чи не чули ми подібного від оточуючих. І що ж доводилося поступатися, особливо коли ганно-петрене кохання було дійсно справжнім і шукати далі.

 Те ж саме можна сказати про наше споживання, чи кожен з нас не хоче авто з маркою Бентлі чи Ферарі, триповерхову дачу, бажано десь на Кончі чи у Царському Селі і взагалі мати все найкраще (Дауншифтерів та філантропів прошу це розміти інакше )) ). Хм, Ви скажете хтось таке має і відповідь проста: саме тому має, бо  у нашого народу залізні нерви і дурна вдача. За наш рахунок і наживаються. Натомість ми повинні обирати з того що у нас є, чи дає нам доля, звичайно працюючи щоб наші можливості та життєві шанси зростали, та все ж, усе наше життя - це вибір не ідеального з посеред іншого ідеального. Ті ж самі логічні висновки не лише можна, а й ТРЕБА переносити на політику і обирати КРАЩЕ з того що Є. Не прийти ж на вибори чи зіпсувати бюлетень - це віддати владі голоси, адже у неї найбільший рейтинг. Тобто по суті Ваше антивладне протестне голосування чи не найкраще зіграє на руку цій владі. Виходить алогічність. Чи варто її допускати?

      2. І знову ж далеко від "героїки", та Ви зможете це зробити. Спробуйте власні опозиційні погляди поширити у  колі своєї сімї чи родини і аж ніяк не навязати, а переконати шляхом фактів та аргументів, тільки аргументований дискурс чи розмова може дати необхідні результати. Не важко ж? Уміння переконувати у сімейному колі дасть Вам переваги у подальшому і Вам не складе особливих проблем переконати частину друзів чи знайомих. Але це слід робити розважливо, без нагнітання, так би мовити "між іншим" і щонайголовніше аргументовано доводити власну думку.

  Ви скажете, ой та то методи минулого століття. Так зараз не модно, хто послухає, мої друзі - це молодь їм то не цікаво чи навпаки моє оточення -бабусі і дідусі із застралім консервативним поглядом і так далі. А Ви погляньте на представників так званих нових протестантських церков, а-ля баптисти, з якою ж енергією вони переконують інших і ходять цілии днями  пошуках своїх "жертв" ). Звичайно не просто так, мабуть є певна скажімо так "соціально-економічна" складова їх дій. Рушій іншии словами. І як бачимо в основному це якраз люди літнього вік і молодь, тому не слід про своє оточення більше і про все як то не модно

   Ви запитаєте, який мій рушій? Ваш рушій -це доля ВАШИХ близьких,  дітей. онуків, доля Вашої БАТЬКІВЩИНИ, яка з цією владою занепадає.і слід розуміти далеко не найкраще майбутнє пророкує українцям.

    Також Ви скажете, я не можу цілими днями ходити і чіпати усіх. Цього й не треба, як було сказано це має бути коректно зроблено у колі друзів, родини, знайомих.Тобто знайомих людей. Без навязувань і щонайголовніше з фактажем. Також варто обрати підходящий час, коли підняти подібні питання чи розмови, наприклад перегляд політ ток шоу і всіх у родині(сімї) закликати його дивитися чи у колі друзів після роботи за кухликом пива. Так чи інакше не вчитиму Вас, бо у кожного своя специфіка. Головне - що це слід робити.

      3.Старатися бути більш поінформованим. З огляду на неабияку продажність друкованих і телевізійних ЗМІ, варто черпати інформацію з мережі, шукаючи там відповідні новинні сайти і рекламувати(назвемо це так) їх іншим. Саморозвиток - це читання книг, ключі до розгадки проблем і розуміння нашої політики і її діячів слід шукати у минулому. Щоб краще зрозуміти нашу політику, нічого кращого за історичні книги з української і світової історії, а також політичний наратив не знайти.

    4. Не віддавати власний голос людям, які були корупціонерами, бандитами та інших поганих діл знавцями. І не важливо чи вони "свої",  як часто мені це доводилось чути. У таких людей по відношенню до Вас теплих почуттів немає  і Вас як "своїх" вони спряймали лише як базу для накопичення свого капіталу і злочинів

      5. НІКОЛИ !!!!НІКОЛИ !!!!!!НЕ ПРОДАВАЙТЕ ВЛАСНИЙ ГОЛОС !!!!!!Тим паче за якісь сто гривень чи гречку, у Вас же цими людьми відібраними насправді, через грабунок держави і корупційні справи.  Вже саме їх намагання Вас "купити" свдчить про їх нікчемність та дійсний результат політичної діяльності.

      Це ще не кінець) Продовження буде.

Моя хата з краю - першим ворога зустрічаю !!!!

Слава Україні !!!Разом до перемоги !!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.