Свобода VS львівські "інтелектуали". Тематика МОВА.

6 июля 2012, 00:27
0
905
Свобода VS львівські  інтелектуали . Тематика МОВА.

Від творців "Оселі Зла" і "2012" ) Теорія змови і таке інше. Тобто усе як годиться)

    Хто мешкає у Львові(та у принципі і поза межами Леополіса про них вважаю чули....сподіваюсь) ) та активно цікавиться справами політичними бачив чи чув хоча б одним вухом про таких осіб як Возняк, Павлів, Грицак і К(Дуже боюсь помилитися у прізвищах тих панів, та вибачать мені небеса...). Ці люди безсумнівно інтелектуали і поліглоти, знавці мов багатьох далеких країн та держав, у бік яких ми прагнемо рухатися і які знаходяться у межах ЄС чи за океаном. Також для них відомі речі вищого порядку, сфери філософської і глибинних процесів нашого буття. Дехто ж привідкрив двері в історичну науку і їздить у всі куточки нашої Батьківщини з лекціями. Є там і політологи великі та економісти. Тобто компанія славна і барвиста, талантами щедра.

Але розглянемо саме цих трьох осіб. Грицака, Павліва і Возняка.

 Мало кому відомо, що вони є членами(???) усіляких польських та польсько-українських гуртків, товариств чи як вони то називають, ними часто таврується тема УПА і Ющенка (Грицак назвав його гуманітрану політику провалом....тощо)У Львові ж концентруються навколо вже скандально відомого(чому? То й напишу далі...а зараз зосереджуся на обмиванні кісток цих благородних людей) Українського Католицького університету(НЕ ПЛУТАТИ з греко-католиками, у тих є своя греко-католицька семінарія.). Також для них не в новинку "воювати" зі Свободою. І тут мова не про боротьбу з однією з головних цінностей французької революції.

ой...а до чого ж я про мову згадав? Та діло те є просте. ось уже скільки йде боротьба проти мовного законопроекту. а від цих панів мовчанка....Наче й немає нічого...Принаймні на сайтах. які я відвідую чи на яких вели блоги ці люди нічого. Хочає на сайті пана Возняка якісь рухи але ніякої конкретики з приводу цього питання. Плюс заява від осіб на зразок Любомира Гузара, СЕмена Глузмана тощо та інших шанованих людей. За що їм вдячний!!!.. від Возняка, Грицака, Павліва НІЧОГО КОНКРЕТНОГО. Не вірите? ось посилання на їх сайт. Шукайте ті фаміліїДо питання а хто бореться зі Свободою???

http://www.ji-magazine.lviv.ua/index.htm

Отже по порядку , спочатку про їх Університет. Ви здивуєтесь але їх фінансує добре відомий бізнесмен пан Фірташ(досі не вірите..посилання знизу). І банально просто - регіонал.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24195032.html

Ніби дивно, але опісля прийняття почесного"меценатсва", зявилось прозаїчне до болю повідомлення від представників УКУ проти "вертепного жида". Читай простих традицій!!!!Відверто...я цього не розумію і досі....(тут і натяку немає на іронію, це ж просто ТРаДИЦІЯ у вертепі...)

http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/12/19/65501/

Дивує око і спеціальності які надає УКУ. Наче богословська структура...але ж у списку "навчання" знайшов і "Львівська бізнес-школа" і якийсь "інститут управління" і ще бозна-які "релігійні" та від Бога спеціальності

http://ucu.edu.ua/

А тепер хутко до персоналій.

Тарас Возняк - ось його блог на Уп. Як рясно там блогів на різні теми, та ось останнім часом все пустує і про мову не сказано нічого...

http://blogs.pravda.com.ua/authors/voznyak/

Але чого ж дивуватися...Людина співпрацювала з регіонами. У посиланні документ. я ж не якийсь там провокатор і брехло )

http://blogs.pravda.com.ua/authors/miroshnychenko/4f33acab2572

Далі крутіше ) Ну зокрема слова Павліва про українську мову (плюс відео) Хлопці Ви попали остаточно)

кому не хочеться шукати 1.14.25 Готуйтеся почути цікавенькі речі...А послухайте ще і про сепаратизм буде...

http://www.youtube.com/watch?v=iE1ZayqUZ3Y&feature=player_embedded#

ось посилання на блог Павліва. Знайдіть щось про мову.

http://zaxid.net/blogs/showByPosts.do?objectId=3132

Не буду тут ще й інших викривати. Заявлю про одну деталь, є лист, де підписалось 300(!!!) осіб на захист мови. Переважно інтелігенція. Ви там знайдете прізвища Зісельс. Наєм чи Гурвіц, але не знайдете прізвищ Возняк, Грицак, Павлів.....

http://blogs.pravda.com.ua/authors/haran/4ff0392c83e3b/

Коментарі зайві друзі. Ось ця "трійця" це чи не найсильніші(НІ ТАКИ НАЙСИЛЬНІШІ  !!!) критики Свободи на Західній Україні. Більше мабуть. аніж регіони і комуністи. Все потрібне знайдете в неті. Але їм не вистачає "інтелігентності" навіть підписатися під листом на Захист мови.

P S можливо я щось пропустив . але я обєктивно подав навіть посилання на їх блоги, сайт пана Возняка і від нього ніякої конкретики не бачу. А тим інтелігентам які підписалися під цим листом, а серед них є й люди з УКУ і з польських клубів, та вони все ж ніколи не відзначалися, якщо взагалі у цьому помічалися такою агонією до Свободи як ця "трійка". А навпаки чимало з них є великими патріотами, та все ж ці речі як і участь цієї трійці(Грицак наприклад там викладає) кидає тінь...Сподіваюся, що це не так

Це просто думка громадянина, я не можу стояти осторонь. І не ховаюся, пишучи під своїм імям. Також зауважу відверто що є прихильником партії Свобода, але партійцем не є. Памятайте і знайте хто серед нас. Спочатку я іронізував...але зараз те важко...написавши статтю розумію, що так Багато проблем в України через відсутність еліти...інтелігенції..

І ще насамкінець мене болить..що така ЛЮДИНА. яку я дуже поважаю і шаную як Маринович, який підписався під листом і був дисидентом, співпрацює з цими людьми...Я чогось не розумію.....мабуть...Емоції..вибачте, але це мене болить...дуже... У нас немає еліти....Це біда. і такі як ці троє це люди зі Львова...Друзі зі Львова......Коментарі зайві.

 Не біймося !!! Ми все подолаємо !!!! Слава Україні !!!


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.