Думка маленького українця на захист прихильників російської як другої державної.

13 июня 2012, 23:29
0
1282

ВСЕ ЦЕ ФРАНКО-МАСОНСЬКА ЗМОВА...)

Думка маленького українця на захист прихильників російської як другої державної.

По-перше: Ви маєте рацію, українську мову захищають одні фашисти з Галичини. Загальновідомо фашисти існували ще з часів Київської Русі і послуговувалися українською. У 1798 році їхні погляди сформувалися в цілісну доктрину фашизму. До речі Гітлер сам з Коломиї і всі документи Рейху велись українською. І не звертайте увагу, що німці то насправді націонал –соціалісти, то є молодші брати фашистів. Але нікому того не кажіть, бо то американська змова. Буду покараний.

По-друге: мешканці Західної України насправді ніякі не українці то австро-угорський проект, хоча ми люди не дурні, знаємо, що за тим стоїть рука франко-масонів. А ще їх видумали чи то поляки чи то американці. Точно невідомо, історія те діло замовчує. І то побрехеньки «буржуазних націоналістів», що то існувало якесь Галицько-Волинське князівство, що часто йменувалось як Червона Русь.

По-третє: мова «западенців» то чи то польська, чи то польський суржик. І то брати мої росіяни не важливо, що ми їх розуміємо, а польську мову ні. Просто то…і ми повертаємося вище, франко-масонська змова, а вони хитрі лисиці. Зробили так, аби розуміли. Щоб їх чорти позабирали !!!

По-четверте: ми демократична держава, то ж бо загальновідомі речі, всі рейтинги міжнародні тільки про те і свідчать. Ми маємо право на державний статус!!! Що? Як зробили прибалти, поляки та інші пострадянські країни? А Ви шо не знали, то теж фашисти, а не демократи, взагалі Європа то фашисти !!!Демократія то тільки у Росії і Білорусі. І ми повертаємося вище, всі фашисти –україномовні насправді. А отже українська вельми поширена у Європі. Захисту потребуємо МИ!!!

По-п’яте: русифікація? Голодомори? Понад шістсот заборон української? Емський указ та Валуєвські циркуляри? Та не смішіть, а як і було таке, то в Радянському Союзі ми відновили українську, тобто польський суржик. Згадаймо українізацію!!! Хоч і знищили потім українізаторів або вислали на курорти Сибіру і Колими. Шо їм погано то на курортах жилось. Сталін-Сонце, Сталін-Батько, правильно зробив!!! Хм, але якщо відновлювали українську, то Сталін теж фашист як і комуністи, бо ж української то не існує !!! А україномовні комуністи тоді теж фашисти?! Головне шо бандерівці винні!!!

По-шосте: колись ми могли їздити до таких туристичних центрів їздити як Мухосранськ чи Іваново, без візи!! Тепер зась. ЕХ баби ж там які!!! А через бандерівців то втратили !! То все за американські гроші, коли Буш приїхав до України перед голосуванням за Незалежність і почав говорити нашим депутатам, не відділяйтеся!! То побрехеньки, зрозуміло ж. І язик наш тоді процвітав !!!Часи славетні!!! Тепер же ж брати мої головне не дати запхати бандерівцям Україну у Європу. А то українці без віз будуть їздити у такі пустелі як Мадрид чи Париж. Що ж Ви робите-то?

По-сьоме….а сьомого не дано. І це не творчий вимисел і не паралельна реальність. Це наша сьогодення. Друзі ми всі бачимо скільки навколо російськомовної преси, якою мовою у нас щебече телебачення. Яка мова домінує у бізнесі і у великих містах. Як русифікуються наші селяни зі Сходу і Півдня, коли потрапляють до міст. Це означає, що україномовним навіть при наявному ще совковому законі про мови не надаються достатні умови для розвитку. І нам ще кажуть, що притіняють російську. Сьомого не дано, сьоме означало б кінець. Сьоме це прийняття даного закону і воно б ознаменувало завершення створення нової України. Це вже буде не Україна. Мені важко навіть уявити що воно таке буде. Хай мої слова доволі апокаліптичні з релігійно орієнтованими натяками. Прошу навіть вибачити за подібний символізм. Це болюча для мене тема.Але друзі, поки ми ще маємо шанс…

ПОКИ ЩО. ДАВАЙТЕ Ж НЕ ВТРАТИМО ЙОГО!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.