Передвиборчий примітивізм регіоналів

13 июня 2012, 13:24
0
578
Передвиборчий примітивізм регіоналів

До виборів в праламент ще довго, але боротьба обіцяє бути "запеклою", з використанням адміністративного ресурсу, залякуваннями, утисками опонентів з боку кандидатів Партії Регіонів

10 червня моє рідне місто Острог відзначило свою 912-річницю.

 В'їджаючи в місто  побачив великий бігборд з надписом: «Святкування Дня міста відбувається за підтримки Анатолія Юхименка».

Цікаво, яку підтримку надав цей чиновник? Фінансову чи можливо моральну :)?

Як виявилося, то дійсно фінансову (що не характерно для чиновників з «мізерною» зарплатнею),

 а саме оплатив приїзд народних артистів України – Степана Гіги та Сашка Невже в суммі  6 000 у.е.(з власного бюджету чи місцевого – це залишається таємницею).

Досить непогано для місцевої громади відсвяткувати « День міста» під спів народних артистів, не залежно від того, хто їх запросив та проплатив.

Ще одним гостем, який хотів порадувати мешканців міста своїм співом мав стати фіналіст телепроекту «Х-фактор», півфіналіст «Голос Країни» - Ярослав Радіоненко (якого запросив  острожанин, Олексій Хахльов - головний претендент на перемогу в 153 виборчому окрузі).

Так, саме «мав», але на жаль місцева «еліта» в лиці голови районної ради Рустама Хутиза категорично заборонила виступ артиста , мотивуючи командою «зверху» - регіонала, заступника голови ОДА - Анатолія Юхименка.

Анатолій Юхименко дійсно підтримав місцеве свято,  роздаровуючи дорогоцінні подарунки державним службовцям, та вихваляючи здобутки провладної Партії Регіонів, даючи пусті передвиборчі обіцянки  задля свого піару.

Залишається питання, чому не висловили подяку тим острожанам, хто дійсно організував свято, прибрав місто, відреставрував парк, надав фінансову допомогу організаторам.

До виборів в праламент ще довго, але боротьба обіцяє бути "запеклою"- з використанням адміністративного ресурсу, залякуваннями, утисками опонентів з боку кандидатів  Партії Регіонів, про що свідчить приклад з свята.

(P.S.Думаю, що Рустам Хамзетович Хутиз зрозумів свою помилку. Місцева громада вибачає свого земляка, розуміючи, що  він просто виконує команди свого керівництва).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.