Андрій Єрмоленко - ще один талант Майдану

8 февраля 2014, 01:29
журналіст
0
200

Андрій Єрмоленко стати хіміком не зміг. Відбувся як художник. Перемогли козацькі гени. Достатньо глянути на його роботи - суцільна боротьба. Війна у нього в крові, а не хімічні формули...


Ці люди заточені під війну. Революцію. Масові протести. Спротив. У них то генетичне. У мирні часи стабільності вони не знаходять себе, формуючи веселі гурти мистецьких маргіналів. Лише найменше загострення - вони в перших лавах на барикадах!
Такий Андрій Єрмоленко. Звичайна біографія.
Художник. Народився в Києві у родині науковців.
 1991 року закінчив школу № 200. 
 
  Київський національний університет ім.Т.Шевченка (спеціальність - хімія).

 
2000 - 2004 - Головний дизайнер компанії "Lucky.net".2004 - 2006 - головний дизайнер журналу "Час.ua". 2006 - 2007 - головний дизайнер журналу "Профіль". 2007 - по теперішній час - арт-директор журналу "Український тиждень".
Андрій Єрмоленко стати хіміком не зміг. Відбувся як художник. Перемогли козацькі гени. Достатньо глянути на його роботи - суцільна боротьба. Війна у нього в крові, а не хімічні формули...
Саме такі творці можуть моментально графічно зобразити і пояснити мільйонам суть масового протесту. То їх бунтарська атмосфера. Революційна стихія.
Чорний дим від шин, вибухи гранат, сльозогінний газ, барикади, барабани з бочок, каски, протигази, атаки... В житті і в графіці.
Майдан підняв якусь феноменальну мистецьку хвилю, пояснити яку не може ніхто. З Помаранчевою революцією навіть порівнювати нічого.
Революція затягується.
Значить будуть нові шедеври!
Митці виходять на Майдан.
Віктор Тригуб, директор Музею плакату, редактор журналу "Музеї України"


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.