Час ЗМІН: ПроЛог (-х???)

24 июля 2012, 19:15
0
532

Критика нечистого розуму.

   Читач я не знаю як тебе звуть, якого то віку, хлоп ти чи дівка і що робиш вечорами, коли всі сплять, мож ти і реп слухаєш, убогий !!! ) Я не знаю, який у тебе соціальний статус і політичні вподобання  і чи часом ти не з початку блогу читаючи його, не починаєш мене ненавидіти. Якщо є таке відчуття, то ми на правильному шляху. Якщо ж ні, то додам перцю і скажу шо розмова піде про твої "чесноти", а точніше їх відсутність.  Хоча слід деталізувати, тема про проблеми нашого українського колективного "Я". Для ненависті не вистачає?, то так-от мені ще й кажуть що я злісний русофоб і націоналіст, один з тих хто приймає участь у мітингах через які ти читач часто не можеш спокійно доїхати додому, адже дороги під час наших походів перекривають.

Отже по пунктах.

1. Чому на концерт сЕра Елтона Джона(до речі музика у нього лайняна...відверто, люди )) ) і по безплатні контрацептиви(а мож і опозиції перейняти такий метод мобілізації незгодних? ) у Києві збирається близько сотні тисяч людей, а на  захист мови приходить кілька сотень киян?

2. Щоденно у соціальних мережах, на сайтах розпіарених інформ-агентств читаю сотні, як не тисячі зразків народної творчості а-ля "повбивавби за мову, за країну лячно , корупція надвелика, податковий майдан, за чорнобильців тощо" і все те рочиняється у ще більшій кількості більш революційних лозунгів і заяв, передати які навіть моя збочена голова не у змозі. Читаючи таке  думаєш, ото ж козаки, еге ж молодці , громадянське суспільство, патріоти і те де і тепе !!!!а коли щоб на вулиці вийти.....тиша....Навіть моторошно інколи прийти на зустрічі під які підписувалися і які піарили тисячі, а там людей менше, аніж у найближчому генделику,і атмосфера інколи  взагалі гнітюча, якщо й не гівнюча(хай вибачать мені цензори від моралі).

3. Ще одне запитання до всіх, де солідаризація та консолідація. Який ж бо телепень не розуміє, що влада по черзі утискає права то малого і середнього бізнесу, то чорнобильців і афганців, а завтра то  мова і зменшення стипендій? А опісля то і політичне переслідування і закриття опозиційних медіа.  Сьогодні твого друга притисли чи обікрали, завтра тебе. Виступати слід єдиною народною колоною і не важливо що сьогодні захищати свої інтереси йдуть інші соціальні групи, прошарки, стани, опозиціонери тощо. Завтра будеш ти. Чи й надалі буде моя хата з краю нічого не знаю....

4. Вище описана річ це скоріше апеляція до еліти, інтелектуалів та митців. Але чи є вони у нас, щоб обєднати націю і пояснити їй як себе захищати і що слід бути єдиними, особливо у випадках коли ворог спільний? Скільки чув про Польську Солідарносць...Боже мій...ще кінця 80-х - початку 90-х. Вже формула так давно відома і чи не найбільше про такі речі нам говрять ці сумнівні нафталінові інтелектуали? Але ж реалізувати її не можуть. Був РУХ та немає, вагомо і через амбіційність  його рядах. Багато рухівців так чи інакше, опосередковано доклали руку й до загибелі Вячеслава Максимовича. А зараз і того немає...а що ж маємо? Співпрацю цих діячів з владою, прийняття від них подарунків та нагород тощо. Йдемо далі.

5.Зачепимо іншу болючу тему, наш гомо політікус, а точніше наш вибір на цій арені(я б це назвав Колізеєм, за наявність багатьох хижих тварюк.,  які приймали участь у боях), ну пояніть мені наївному, як столиця могла обрати "контактьора з Марсом" другом якого є пан Сандей і його церква(чи не перейменують її у Свідків Покращення?), сумнівновідома... А як люди можуть при повному розумі і чистих думках голосувати за комуністів чи олігархів, бандитів і педофілів? Як ця влада прийшла до влади Вибачаюсь за тавтологію, шановні....??????Вата фак, піпл? І зараз знову ж люди наче останні "лейді" зі стометрівки продаються за якісь сто і так у них відібраних тою владою гривень? Чи за гречку? А може то гарбуз. Гурмани.....їй-Богу...

6. Журналісти і громадський вплив як такий. Кульгає скажімо правду і тут справи чи не гірші як з елітою, більшість - це знову ж(читай вище про лейді) ті самі обличчя, що ходять на застіля з владою і пишуть на її користь статті чи подають відповідний контент. Інші ж або ще залишки радянщини або вмілі оператори толерантності, які наче забули, що ми не у демократичній Європі і з якою владою мають справу. Не розуміння методів боротьби з цією владою на полі красного слівця і веде до того що ми мали з пятим, а тепер ЛБ і ТВІ. І захистити їх тепер нікому, зокрема й глядачам та читачам цих медіа. Як виховували читачів і глядачів, такий маєте і наслідок. Це слід розуміти і враховувати..Є проекти на Зразок Дорожнього контролю чи Чесно, але таких мало, останній ж і взагалі було піддано критиці, обгрунтованій.

 Наостанок. Ти читач,спитаєш і що робити, всі то і так розуміють !!!Не повторюйся!! Та НЕВЖЕ? І де ті колони просвітлених і знаючих у боротьбі за власні права?. Де багатомільйонна орда мешканців розвалюх-хрущовок перед воротами Межигірського палацу золотих капуцинів(ой УНІТАЗІВ)?Де ті горді і теж зауважу багатомільйонні колони полумяних борців за мову чи проти освітньої політики Підсрачника? Де Ви всі, крім купки фанатиків, яких я просто таки у цьому суспільстві страху, дурості і підлабузництва, іделізую як справді ГЕРОЇВ.  Не видно. Натомість страх і дурість повсюдно і нема на то ради.

Я прошу після прочитання цього для початку щиро визнати за собою ті хиби і боротися з ними. Від них не позбавлений і автор. Ми маємо зрозуміти, що наша проблема у нас самих і ця влада не могла б прийти без наших голосів або ж нашого бичачого споглядання на те і бризкання жовчю.

В наступних частинах спробую написати, що як і коли слід робити, щоб скажімо так ситацію змінити і бути готовими до нових викликів. Чи Ти думав це все? Ось на днях почався процес відєднання Криму, де-факто і у ВР внесено закон про приєднання до Митного саюзу. Зрозмій у цьому і ТВОЯ і МОЯ  вина і слід виправляти це якомого швидше. і вивчіть нове закінчення приказки для початку

Моя хата з краю - першим ворога зустрічаю !!!!

Слава УКРАЇНІ!!!! Разом до перемоги !!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.