Кращі плакати протесту

7 января 2014, 02:13
журналіст
0
191

Музей плакату при журналі Музеї України, продовжує відбирати кращі, на нашу думку плакатні інсталяції протесту. Ще раз просимо авторів робіт думати про авторське право - на фотографії, картини, символ


Музей плакату при журналі Музеї України, продовжує відбирати кращі, на нашу думку плакатні інсталяції протесту. Ще раз просимо авторів робіт думати про авторське право - на фотографії, картини, символи, які використовуєте! Підписуйтеся у правому нижньому кутку!
На жаль, ми не можемо достеменно встановити авторів непідписаних творінь! Але, обійти увагою достойні спроби - гріх! Публікуємо так, як знайшли у мережі! Учасників, як і переможців, гарантовано нагородимо Почесними грамотами! Якщо хтось ризикне стати спонсорами - подарунками і грошовими преміями! І зрозуміло, інформпідтримка на наших чисельних ресурсах!
Продовжуємо наш неформальний конкурс плакатів протесту. Художників чи фотошоперів, які хочуть співпрацювати з нами, просимо зконтактуватися через журнал Музеї України -
http://www.museum-ukraine.org.ua/
Музей плакату - http://museum-plakat.do.am/
через сторінки у Фейсбуці!
Музей плакату не має наміру використовувати роботи у якихось комерційних проектах, поліграфії! То справа авторів! Наше завдання - залишити цей неймовірний сплеск плакатної творчості під час масового політичного протистояння, в історії!
Отже, творимо історію мовою плакату разом!
Особлива подяка адмінам  ФБ спільноти #страйкплакат !
Віктор Тригуб, директор Музею плакату України при редакції
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.