Чи є Україна вільною державою?

13 апреля 2011, 15:34
0
946

Чи є Україна вільною державою?

Кожен з нас задав собі таке питання. Кожен з нас має свої думки щодо цього питання, сподіваюсЬ кожен має і відповідь.

Ще в 1991 році була прийнята Декларація про державний суверенітет України. «...виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України...», так 20 років тому українці розпочали шлях до побудови держави.

Минуло 20 років, і на якому зараз ми етапі? Чи йде ми по тому шляху, і з якими поглядами йдемо ми по життю?

Виходячи з реальної ситуації, яка склалася зараз в Україні, слід констатувати, що посадові особи нашої держави маніпулюють суспільством!!! Маніпулюють нашими поглядами, висловами, думками...Маніпулюють нами через засоби масової інформації, намагаються вкласти нам у голову те, що потрібно їм – «королям» бізнесу та політики. Чи можемо ми з упевненістю сказати, що ми вільні та встати з колін?

Кожен з нас спілкується по те, що його турбує зі своїми родичами, друзями, але нічого не змінюємо. 

Наші предки виборювали свободу, мали силу волі на здобуття незалежності, йшли до того, щоб бути вільними! Невже ми, українці ХХІ століття здамося і будемо йти на поводу олігархів та «королів»? Кожного дня я думаю про майбутне свого півторарічного сина, про те, що його чекає в такій «вільній» та «незалежній" Україні? Якщо ми самі не почнемо змінювати наше сьогодення, то ми просто не побачемо свого майбутнього! 

Сподіваюсь, що ми конструктивно, впевненно, крок за крок змінемо наше сучасне життя! 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.