В селі Януковича зникла вода!

24 мая 2011, 21:23
журналіст
0
712

Тут, протягом кількох днів стрімко зникла вода! І не лише у колодязях, а й з болот і невеликих водойм! Такого тут ніколи не було!!!


Журналісти, які випадково опинилися у президентському селі Нові Петрівці, отримали сенсацію! Тут, протягом кількох днів стрімко зникла вода! І не лише у колодязях, а й з болот і невеликих водойм! Такого тут ніколи не було!!!
Були великі спеки, кліматичні катаклізми, а вода була завжди! Хоч село і знаходиться на  підвищенні, водяний голод йому ніколи не загрожував! Платформа, на якій знаходиться геологічний пункт, щедро пронизана джерельними потоками, підземними річками, водяними горизонтами!
Та що говорити, коли поруч - Київське море, рівень якого не понизився, водосховище Київської ГАЕС! Ніхто б не здивувався підтопленню, різкому підняттю рівня грунтових вод! Але, все сталося навпаки!
Вода просто зникла!
У колодязях залишився лише вологий мул!
Городи поливати нічим! А спека!
Старійшини однозначно прийшли до висновку, що село отримало надпотужне прокляття! І місцеві жителі тут ні до чого. Ніякі екстрасенси, цілителі, попи  не допоможуть. Особливо, північної церкви...
Справа в тому, що Нові Петрівці - старе козацьке село. Тут діяв старовинний козацький монастир. Є власні характерники. Прогнозисти. Люди дуже розумні. Все розуміють і трактують по-своєму...
-Отримали надпотужне прокляття. І не ми його ціль! - ділиться старенька жительниця, навідріз відмовившись назватися.- Нам все зрозуміло...
На жаль, не розуміє влада. У тому числі найвища...
А це ДУЖЕ конкретний сигнал.
Тут краще не жити...
Інформація отримана.
Як її прокоментують - справа самих коментаторів...
Успіхв у прогнозах!
Віктор Тригуб, редактор козацького журналу "Нова Січ"

Права застережено!
Передрук лише з лінком на сайт Нова Січ і через гонорар автору!

http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=6035

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.