Ещё раз - единорас

4 декабря 2011, 17:32
Філолог, журналіст
0
610
Ещё раз - единорас

Акція КУПРу під російським консульством

У день виборів до Державної Думи Російської Федерації активісти ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" та ГО "Порядок і достаток" прийшли під Консульство РФ у Києві, щоб висловити незгоду з узурпацією влади в Росії та Україні. На їхню думку, подальший рух до демократичних цінностей неможливий, доки практично вся влада перебуває в руках представників однієї правлячої політичної сили. В Російській Федерації такою силою є Єдина Росія, а в Україні до цього статусу наближається Партія Регіонів.
Двоє ведмедиків, які по черзі мають один одного, уособлюють олігархічні клани, які змінюють одне одного при владі, але від цього реально нічого не змінюється. 
Учасники акції занепокоєні ймовірністю повторення російського сценарію в Україні, коли від нашого голосу на виборах вже нічого не залежатиме.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.