Ескалація конфлікту

13 февраля 2012, 21:11
0
511

Біля посольств Ізраїлю в Індії та Грузії прогриміли вибухи. Перес та Нетаньяху поспішили заявити, що "за цими терактами стоїть Хезболла та Іран, який фінансує міжнародний терор".

Біля посольств Ізраїлю в Індії та Грузії прогриміли вибухи. Перес та Нетаньяху поспішили заявити, що "за цими терактами стоїть Хезболла та Іран, який фінансує міжнародний терор". Мало у все це віриться. Як відомо, Буш напав Ірак, звинувативши режим Садама Хусейна в підтримці терористів та створенні ядерної зброї. Напав без рішення ООН. Пройшло уже 11 років та ніяких підтверджень цим звинуваченням США не надали. Зате Буш отримав нафту для своїх корпорацій та бюджетні замовлення для заводів по виробництву зброї, загинули десятки тисяч ні в чому не винних мирних жителів. А в інтернеті є десятки відео, які доводять, що за терактами 11 вересня стоїть зовсім не "колективний бен-ладен",  а сіоністи.

Ця сама карта розігрується і сьогодні з Іраном. Йде інформаційна підготовка до нападу на на Ісламську Республіку, мовляв, це не окупація незалежної держави, не міжнародний бандитизм, а бортьба за тероризмом. Паралельно Ізраїль підштовхує Обаму до війни з Іраном. Та перед президентськими виборами в США, які відбудуться 6 листопада, американському президенту  не вигідно розпочинати війну - американський народ не хоче фінансувати авантюри сіоністів, а бажає почути рецепти вирішення соціально-економічних проблем. В США лише за офіційними даними 3-4 мільйони бездомних, 5 мільйонів безробітних, все більше і більше людей не можуть придбати медичну страховку та отримати медичну допомогу, а Білий дім ось уже який рік виділяє на армію більше ніж усі інші держави світу разом узяті!

Та Ахмедінеджад явно мусолить очі сіоністам - так само як Чавес і Кастро. Іран, Венесуела та Куба поза межами впливу  сіоністів,  тому вони зроблять все, щоб ліквідувати нелояльні режими, супроводжуючи воєнні дії або "кольорові революції" засобами масової дезінформації. Уже зараз США активно почали фінансувати псевдо - опозицію в Венесуелі, підштовхують Європу до війни з Іраном. Та без резолюції ООН вони не посміють розпочати воєнні дії. Залишається сподіватися, що Росія та Китай заблокують агресію Заходу так само як це сталося із Сирією.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.