Сьогоднішній комсомол – школа патріотизму та виховання особистості

21 февраля 2012, 07:15
Ленінський комсомол України (ЛКСМУ lenkomsomol.net.ua)
0
1134
Сьогоднішній комсомол – школа патріотизму та виховання особистості

Про діяльність молодіжної громадської організації в 2011 році

Про це заявив перший секретар ЦК ЛКСМУ Олександр Присяжнюк на прес-конференції за результатами проведення всеукраїнських програм ЛКСМУ в 2011 році.

Зокрема в цьому році були організовані три масштабні всеукраїнські проекти, спрямовані на патріотичне виховання молоді під назвою «Юний захисник Вітчизни», творчий розвиток та підтримку молодих талантів із простих сімей «Україна – очима дітей» та спортивно-розважальний захід під назвою «Швидше! Вище! Сильніше!».

Всього до реалізації та виконання даних програм було залучено 15 тисяч юнаків та дівчат з усіх регіонів країни. За результатами реалізації програм було проведено ряд регіональних заходів та кілька всеукраїнських – такі як мистецькі виставки, науково-практичні конференції, автопробіги, семінари, зльоти піонерських дружин, реставрація пам’яток Великої Вітчизняної війни, організація спортивних змагань та турнірів.

За результатами виконання програм біло відремонтовано десятки пам’яток війни, відзняті документальні фільми за участю ветеранів, організовано відпочинок 280 дітей в УДЦ «Молода гвардія», залучено до здорового способу життя сотні школярів та студентів.

Головною особливістю, що вирізняє організацію з-поміж інших, є те, що вся залучена молодь приймала участь добровільно і з ентузіазмом, а також те, що до реалізації вказаних програм залучалися провідні українські спеціалісти – письменники, народні артисти, народні депутати, представники громадських та державних організацій.

Всі програми реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Держаної служби молоді та спорту, Комуністичної партії України.

На майбутній рік, в ЦК ЛКСМУ планують ще більш посилити роботу з молоддю, шляхом залучення її до різноманітних конкретних проектів різного спрямування, де кожна молода людина може себе реалізувати та проявити, на черзі – новий проект історико–патріотична акція «Наша Перемога» та презентація молодіжної Премії ЦК ЛКСМУ ім. Миколи Островського для обдарованої молоді в різних номінаціях.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.