26 лютого на РадіоВоля стартує РадіоМарафон « 2 роки. Чи буде УДО?»

22 февраля 2012, 08:28
0
499

В РадіоМарафоні зможе взяти участь кожний бажаючий, якщо у вас є скайп – зв'язок. Початок РадіоМарафону о 12.00 в неділю 26 лютого 2012 року. Закінчення о 24.00 цього ж дня.

РадіоВоля презентує свій перший РадіоМарафон, який присвячується дворічному терміну перебування на посаді Президента України Віктора Януковича під назвою "2 роки. Чи буде УДО?".

В РадіоМарафоні зможе взяти участь кожний бажаючий, якщо у вас є скайп – зв'язок. Початок РадіоМарафону о 12.00 в неділю 26 лютого 2012 року. Закінчення о 24.00 цього ж дня.

Враховуючи, що ми поки що не маємо технічної можливості проводити прямі ефіри, РадіоМарафон буде транслюватись в запису. З цією метою в скайпі створюється кілька чат-конференцій, де кілька ведучих будуть вести розмови по темі РадіоМарафону.

Повідомляємо скайп координаторів, які будуть формувати групи учасників та здійснювати запис:

1. Соціальна мережа ua.day, народні блоги, Політіко, фейсбук, – Андрій Скакодуб: garlem20101

2. Всі учасники груп Українського Віртуального опору, – Олександр Горбатюк: sasha.gorbatyuk

3. Олександр Ткаченко, – соціальні мережі в контакте, однокласники, фейсбук: sanchostkachenko

4. Форум Чорна рада, скайп-конференція Українська кімната на сайті: http://liberalparty.ru/scast/?page=1: shiver2005.

В передачі кожний зможе реалізувати своє право на вільне вираження своїх поглядів та переконань та надати свою характеристику тим подіям, що сьогодні відбуваються в Україні, надати характеристику правлінню Віктора Януковича за останні два роки, його команди, розказати як саме змінилось ваше життя за цей період і т.д.

Записи будуть відбуватися в четвер та п'ятницю о 20.00 та в суботу протягом всього дня. Якщо ви маєте бажання взяти участь в записах ефірів, ви повинні вийти на одного із координаторів проекту в скайпі та відповідно до інструкцій у встановлений час взяти участь в розмові.

Категорично забороняється вживати лайку, закликати до повалення конституційного ладу в Україні, розпалювання міжнаціональної та етнічної ворожнечі тощо.

Якщо ви маєте бажання стати учасником наших проектів та дізнатись більше, долучайтесь до наших груп в соціальних мережах:

УВО-Новини в фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/uvo.novyny/

в контакте: http://vk.com/club22792411

в однокласниках: http://www.odnoklassniki.ru/#/group/50813559701668

РадіоВоля в фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/196384027072828/ (група)

http://www.facebook.com/radio.volia?sk=wall (сторінка)

в контакте: http://vk.com/club32705350
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.