Опозиція пропонує гідне життя за 300 баксів

13 мая 2012, 10:14
0
523

Єдина фразочка з програми об’єднаної опозиції показала, як опозиція насправді ставиться до (лохо)електорату. В принципі не краще, ніж діюча влада

Єдина фразочка з програми об’єднаної опозиції показала особисто мені, як опозиція ставиться до (лохо)електорату. В принципі не краще, ніж діюча влада. Опозиція чомусь вважає, що 300 баксів – новий прожитковий мінімум цитую «гарантуватиме повноцінне життя громадянина - не лише можливість виживання, а й задоволення соціально-культурних потреб». Це така собі обмовка за Фрейдом.

Я розумію, що 2400 гривень (новий обіцяний прожитковий мінімум) - це значно більше, ніж сьогодні, але писати, щo гідне життя можливе за такий мізер… як піднялася рука таке написати… Крім виживання в 300 баксів входять ще й задоволені соціально-культурні потреби. Що це за такі потреби культурні чи як їх треба задовольнити, щоб вистачило довгих зелених в такій кількості. 

Розумію, що більше бюджет не потягне. Наш віз і так ледь-ледь сунеться. Я не про це. Просто навіщо було писати, що ця сума – це гідне життя. Ну, хотілося написати, що піднімемо прожитковий, ну то пишіть вже, але гідне життя… 

Цікаво, що в душках було зазначено доларовий еквівалент. Так сума, мабуть, виглядає солідніше. Аж цілих 300 баксів! Обіцяють, що пенсію буде підвищено в середньому на 334 грн. Цю цифру в душках в доларах не написали. Мабуть, бо дуже скромно виходить.

А загалом щодо програми… Таку кількість махрового популізму страшно читати. Було б трохи менше «яскравих» і «обнадійливих» рядків і трохи впевненості, що опозиціонери не кинуть ще раз і не наступлять на популістичні граблі, то ще б якось з закритими очима, наступивши собі на горло, вірилося б, а так виходить точно як у Станіславського: нЄ вЄрю.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.