Фестиваль кримськотатарського мистецтва «Егрідал»

22 мая 2012, 13:30
журналіст
0
381

Кримськотатарське мистецтво — дивне, самобутнє і неповторне, воно свідчить про висоту кримськотатарської культури, що внесла безцінний вклад до скарбниці світової культури. Досконалі зразки кримськот


у  Національному музеї народної архитектури і  побуту в Пирогові
26
-27 травня 2012


На самому півдні України, на  благословенному  півострові Крим,  споконвіків жив кримськотатарський народ.  Кримські татари сформувалися як народ в Криму в XVXVIII століттях на основі різних етнічних груп, що жили на півострові раніше,  і  в свою культуру вони вплели майстерність  багатьох етносів.

Кримськотатарське мистецтво дивне, самобутнє і неповторне, воно  свідчить про висоту кримськотатарської культури, що внесла безцінний вклад до скарбниці світової культури. Досконалі зразки кримськотатарського мистецтва: різьблене плетіння, вишивка, ткацтво, ювелірні прикраси  архітектура  неперевершені пам'ятники  краси і багатства.

 Під час  фестивалю, ви поринете в східну атмосферу кримськотатарського народу,  почуєте національну музику і пісні,  побачите східні   танці і запаморочливі вбрання.   Для тих, що всіх бажають кримськотатарські майстри проведуть  мастеркласси  по ткацтву,  вишивки, валянні  повсті. У музеї працюватиме справжня гончарна піч, ювелірні майстри поділяться своїми унікальними знаннями, навчать робити чеканку. Ну, а якщо ви відразу не опануєте таємниці майстерності можна буде купити  вироби у майстрів.

Для багатьох Крим - це вузенька  смужка між горами і   Чорним  морем. І мало хто знає, що в Криму є величезна кількість кримськотатарської архітектури  - невідомі куточки Криму будуть представлені в макетах і фотографіях.

Про  кримськотатарську кухню давно ходять легенди. Смачні соковиті чебуреки  стали невід'ємною частиною кухні багатьох народів. На фестивалі ви можете спробувати не менш смачні блюда: долма, сарма, самса, національні салати і супи.

Приходьте до Нацмузею в Пирогові!

 Крим приїхав до Києва!

 Час фольклорної програми 25-26 травня з  10 - 16 годин.

Організатори фестивалю: Національний Музей народної архітектури та побуту України, організатор проекту «Кримський стиль» Мамут Чурлу».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.