Троєщина починає фестивалити на озері Гнилуша!

15 июня 2012, 11:12
журналіст
0
561

Забутий всіма столичний масив Троєщина почав складати конкуренцію Нацмузею у Пирогові, "Мамаєвій слободі", парку "Київська Русь". Етнографічні свята, середньовічні лицарі, ристалища, лучники, гончарі


Забутий всіма столичний масив Троєщина почав складати конкуренцію Нацмузею у Пирогові, "Мамаєвій слободі", парку "Київська Русь". Етнографічні свята, середньовічні лицарі, ристалища, лучники, гончарі - прописуються на березі романтичного озера Гнилуша в етнопарку.
Судячи з намірів організаторів, на чолі яких нардеп Валерій Борисов, вони рішуче прагнуть перетворити мальовничі луги Придесіння на потужну розважальну зону з ухилом до княжих часів.
Плани грандіозні. Хоча, як вдасться їх реалізувати у часи хронічної економічної кризи - невідомо. Можна вітати навіть такі наміри.
Так, завершується будівництво кінного ристалища, яке займе одне з центральних місць в етнопарку.
Також до суботи, 16 червня, буде встановлено унікальний для України інтерактивний атракціон «Тропа воїна». Цей атракціон складається з комплексу тренажерів, на яких кожен бажаючий зможе випробувати свою силу, спритність, вправність та перевірити, чи підходить він для служби в дружині київського князя. Найбільш відчайдушні зможуть позмагатися зі знаменитим середньовічним тренажером «сарацин» та один із одним, стоячи на бойових колісницях.

«Київ починається з Троєщини. Адже тут у 1026 році між братами-князями Ярославом Мудрим і Мстиславом Чернігівським була підписана Унія, після чого завершились міжусобні війни і розпочався динамічний розвиток Київської Русі як держави. Я переконаний, що етнографічний парк, який буде збудований на цьому історичному місці, увійде до екскурсійних путівників Києва та України», – сказав Валерій Борисов.
На жаль, попри чисельні спроби, журналістам часопису "Музеї України" так і не вдалося особисто поспілкуватися з В.Борисовим, аби дізнатися про подробиці розвитку етнопарку. Продовжуємо сподіватися на особисту зустріч...
Ідея дійсно гарна і дуже потрібна Троєщині!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"
Росланд з клубом "Росичі" теж будуть в етнопарку...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.