"Німеччина" в Росії

15 июня 2012, 12:48
0
409

Або "Страсті Христові"

Німецькі компанії заробляють на російському ринку мільярди доларів. Але, це принаймні вигідно російському народу, бо якщо би цю роботу виконували російські державні концерни - то гроші би вкрали, а роботу зробили би вкрай не якісно і халтурно.

Хоча мені дуже мало віриться, що ці всі замовлення німецькі компанії отримують без "відкатів" російським жирним, тупим, свиноподібним чиновникам. "Відкати" в Росії приблизно такі ж як і в Україні у процентному відношенні - приблизно 50%. Половину доходу бізнесмени, які працювали, вкладали свою душу та талант в роботу повинні віддавати корумпованим злочинцям-бюрократам - просто тому що вони ці виродки займають державну посаду, яку собі придбали у таких же бридких лінивих жирних котів, або отримали у спадок від свого такого ж корумпованого і огидного татка.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.