Іван Макар буде пасти телят на Печерську!

30 июля 2012, 12:44
журналіст
0
337

Легалізувати проституцію та легкі наркотики, але ввести кримінальну відповідальність за нелегальне заняття проституцією та підсилити кримінальну відповідальність за нелегальну торгівлю наркотиками.
Передвиборна програма  Івана Макара
Партія снайперів підтримує свого бійця!

Вільна Людина у вільній Громаді.

З часу проголошення своєї Незалежності Україна так і не зуміла стати правовою державою, не зуміла створити умови для забезпечення достатку своїх громадян, умови для справедливого розподілу національних багатств.

 Приватизація державного майна стала, по суті, його пограбуванням. Державні органи працюють не на благо громадян, а на їх експлуатацію та для задоволення потреб високопосадовців Держави. Громадяни втратили віру в справедливість, оскільки правосуддя, яке має в першу чергу цю справедливість культивувати, перетворилося на свого антипода, який культивує несправедливість, культивує право багатого і сильного. Пенсійна реформа залишила без пенсійного забезпечення мільйони громадян, які розраховували на 10 років менший стаж роботи для виходу на пенсію, ніж передбачений нині.
Зміна представників сьогоднішньої влади на представників так званої опозиції нічого не дасть, оскільки потрібно кардинально міняти систему влади, а представники цієї опозиції вже були при владі і жодних потуг на зміну політичної ситеми так і не зробили. Отже по суті вони нічим не відрізняються від предстаників влади.
Моя ціль – кардинально змінити політичну систему, щоб не громадяни були прислужниками в чиновників, а, навпаки, чиновники служили Громаді. Щоб положення Конституції України про те, що: Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу, були не декларативними, а мали реальне втілення. Щоб правосуддя гарантувало порядок і справедливість в Державі.
Укранець - господар. Його життєве кредо - моя хата скраю. Потрібно максимально наблизити владу до тієї хати, що скраю. Лише тоді українці не будуть маргіналами у своїй Державі. Для реалізації вказаних цілей необхідно:
1. Найвищим державним органом визнати Раду Громад в особі лідерів Громад, яка обирає Раду національної безпеки і оборони, визначає перелік центральних органів, наділяє їх повноваженнями, приймає Бюджет держави, визначає податкове законодавство. Голосування Ради Громад реалізуюється через електронну пошту. Ввести в Україні принцип верховенства Громад. Окремими громадами є населення міст та сіл у кількості мінімум 15 - 20 тис.чол. Місцеві державні адміністрації необхідно ліквідувати. Загальнодержавними функціями залишити лише ті, з якими не можуть впоратися громади самостійно.
2. Парламент необхідно скоротити до сотні народних депутатів, визначивши його основними функціями кодифікацію законодавства, підготовку законопроектів для прийняття Радою громад та представницькі функції поза межами Держави. Структурується парламент виключно за галузями права. Омбудсмен та Голова Рахункової палати призначаються опозицією.
3. Зліквідувати: спеціалізовані суди, передавши їх повноваження загальним судам, та Конституційний Суд, передавши його повноваження Верховному Суду України. Судді першої та апеляційної інстанцій обираються безпосередньо громадянами, а судді касаційної інстанції обираються суддями першої інстанції, судді Верховного Суду України – суддями апеляційної інстанції строком на 5 років.
4. Армію зробити за зразком Швейцарської армії. Зробити в країні вільний продаж вогнепальної зброї, що є найкращою гарантією демократії та правової держави. Вільні громади завзятіше захищатимуть Незалежність Держави, бо тим самим захищатимуть свої права.
5. Легалізувати проституцію та легкі наркотики, але ввести кримінальну відповідальність за нелегальне заняття проституцією та підсилити кримінальну відповідальність за нелегальну торгівлю наркотиками.
6. Основним податком, який не меше як на 90% наповнює Бюджет, зробити податок на нерухоме майно без жодних пільг і винятків. Половина з цього податку розподіляється серед громадян, як власників землі, її надр інших природних ресурсів, в якості дивідендів. Такий податок, як ніщо інше, максимально стимулюватиме ділову активність, що в свою чергу призведе до скорочення безробіття. Крім того, такий податок стимулюватиме деурбанізаційні процеси, поверне міграційні потоки у зворотню сторону з міст в села, сприятиме припиненню нелегальної міграції на територію України.
7. З інших податків та зборів теж без жодних пільг та винятків, оскільки вони руйнують право, залишити лише: акцизний податок; екологічний податок; рентну плату за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за користування радіочастотним ресурсом України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір.
8. Пенсійне забезпечення проводити виключно на підставі суми вкладу громадянина в Песійний фонд, що перебуває на повній самоокупності, та прогнозованого розрахунку періоду отримання пенсії. Кожна людина сама вирішує, коли їй виходити на пенсію, але таке поняття, як мінімальна пенсія, скасувати. Пільговикам, інвалідам та державним службовцям доплати робити з Бюджету в якості матеріальної допомоги до сум, які їм до цього гарантувала Держава.
9. Довести співвідношення доходів 10% найбагатших до доходів 10% найбідніших як мінімум до 8.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.