Всеукраїнський конкурс дитячої творчості - Україна очима дітей

3 сентября 2012, 13:27
Ленінський комсомол України (ЛКСМУ lenkomsomol.net.ua)
0
1213
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості - Україна очима дітей

Запрошуємо до участі

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Україна – очима дітей»!

Всеукраїнська піонерська організація ім. В.І.Леніна, запрошує до участі у  Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Україна – очима дітей» (далі – Конкурс) школярів  віком від 9 до 16 років.

Організатор Конкурсу – Міністерство соціальної політики та праці. Конкурс проходить за сприяння Комуністичної партії України, Ленінського комсомолу України та Державної служби молоді та спорту України.

Деталі та УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ТУТ!

Конкурс проходить у три етапи: інформаційний, відбірко вий та фінальний. Фінал Конкурсу відбудеться в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Переможці Конкурсу гарантовано отримають цінні призи та подарунки від організаторів та спонсорів.

Терміни проведення:

прийом конкурсних робіт за номінаціями відбувається з 1 по 15 вересня за вказаними адресами;

визначення переможців регіональних турів Конкурсу з 15 по 19 вересня.

 Якщо Ви бажаєте прийняти участь в Конкурсі, необхідно надати до регіональних організаторів творчі роботи за наступними номінаціями:

 «Моя майбутня професія» - передбачає висвітлення учасником Конкурсу своїх профорієнтаційних вподобань, обґрунтування вибору професії, її соціальної значимості, опис особистих досягнень, пов’язаних з майбутньою професією;

 «Подвиг молодогвардійців» - передбачає розкриття учасником теми великого героїчного подвигу молодогвардійців у боротьбі за свою Батьківщину;

 «Моя творча майстерня» - представлення робіт, зроблених власноруч учасниками Конкурсу: художніх композицій, виробів з дерева, каменю та інших матеріалів;

 «Мріям людини - немає межі» - представлення робіт про видатних вчених України, які здійснили значні досягнення в розвитку вітчизняної науки, висвітлення власних мрій про майбутнє.

 До розгляду приймаються як текстові (оповідання, вірші, статті до 10 друкованих сторінок формату А4) так і графічні (картини, малюнки) роботи за вказаними номінаціями.

 Увага! Всі роботи подаються учасниками до регіональних організаторів проведення Конкурсу особисто і виключно за вказаними адресами.

 Інформація про Конкурс.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна – очима дітей» був заснований в 2011 році Всеукраїнською піонерською організацією ім. В.І.Леніна. конкурс включений до реєстру Українського державного центру культурних досліджень Міністерства культури України.

В 2011 році в Конкурсі прийняли участь близько 5000 дітей з 22 регіонів країни, 280 з них як переможці безкоштовно оздоровилися в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

Сподіваємось на Вашу участь і в цьому році, чекаємо зустрічі!


Фото з минулорічного конкурсу.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.