«Свобода» від здорового глузду

2 октября 2012, 11:15
0
218

В 2012 році свободівці здобули впевнену перемогу на місцевих виборах та сформували більшість у міськраді.

В 2012 році свободівці здобули впевнену перемогу на місцевих виборах та сформували більшість у міськраді. Львів"яни проголосували за тягнибоківських радикалів, бо це була єдина партія націоналістичного толку, яка не була в опозиції до  Тимошенко, а проголосувати  за Партію регіонів – у більшості «не піднялася рука».

…«Свободівці» контролюють ключові управління та комісії міськради, зокрема, бюджетну, тобто, із особистими доходами лідерів цієї партії та грошима на виборчу кампанію, - усе в порядку; і «транспортну», яка видає ліцензії маршрутним таксі – один із найбільш вигідних та дуже корумпованих бізнесів у Львові. Також, секретарем міськради є «свободівець» Панькевич – він конфліктує із мером Садовим, бо той, хто головує на Раді – той, має можливість ставити на голосування ті, чи інші лобістські «питання». Звісно, що не безкоштовно – від того і конфлікт.

Але, ж пройшло уже, майже, три роки з того часу, коли Свобода, вперше, за свою 2—ти літню історію прийшла до влади у Львові, тобто, на місцевому рівні – та вже рветься до Верховної Ради, бо яка політична сила не хоче красти бюджет, землю та інші державні ресурси? Але, звітувати про, ясно, що не виконані обіцянки ніхто із брехливих та корумпованих політиків не бажає, - ось, і Свобода також цього робити не хоче. Та і про що, «свободівцям» «звітувати», якщо, мабуть, вперше з часів «дорогоцінної незалежності» місто не може виплатити заробітну плату прибиральникам.

По великому рахунку, ніхто і не сподівався фаховість і професіоналізм ВО «Свобода»: достатньо шоу з водієм маршрутки, грізних заяв про «соціал-національну революцію» (на гроші Рината Ахметова) та обіцянок «повалити антинародний режим Януковича».

…Між цим, подібний «пік» безгосподарності та безвідповідальності можна було спостерігати у Львові, хіба що, у 2006 році. Після того, як Садовий переміг на виборах міського голови Любомира Буняка, звабивши, львів»ян - своїм, абсолютно, популістським, передвиборчим проектом «Самопоміч» (Телепоміч»). Тоді, міська  «господарка» - рухнула. А, всі плани по соціально-економічні Львова, - довелася запхати у довгу шухляду. Зате, тіньова економіка – збільшилася в рази, разом із доходами мера, спритних ділків, які добре знають у які кабінети занести чемодан із грошима,  та київського «даху» мера із оточення Ющенка та «регіоналів»,  якому мусиш, платити данину, щоб дозволили «заробляти гроші,   - зросли в десятки разів.  Взагалі, після «Помаранчевої революції», «патріоти» розпочали просто – таки, дике, розграбування країни…

Так, після повернення до Конституції,  – 96 року, місцеві ради втратили більшу частину повноважень, яких їх наділила так звана «конституційна реформа» - 2004. Губернатор Львівщини Костюк – ставленик Януковича, мер, з яким «свободівці» «гризуться»  за «контрольний пакет» міста, – далеко не член партії «Свобода». Та, варто, згадати «золоті гори», які обіцяли «соціал-націоналісти» своїм виборцям – і, які, не виконали». Наприклад, замість «примусової українізації» «залишків москалів» Львова – на вулицях Львова, чуємо в рази більше російської ніж ще до «заходу» «Свободи» у владу. Таких прикладів, можна приводити ще дуже багато…

Безвідповідальність, корумпованість, бездарність, брехливість,  невміння управляти націонал-популістів, стало уже «притчею во язицех». Та, львів"яни, все одно, за них  голосують, консервуючи, таким, чином, тіньову економіку та «стабільне» сповзання міста в соціально-економічну прірву: боргів – багато, а росту економіки та підприємницького сектору – не спостерігається...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.