«Регіони» не переможуть – програє опозиція

9 октября 2012, 12:39
0
193

Партія регіонів фальсифікуватиме результати виборів, щоб перестрахуватися.

 Януковичу, необхідно, зберегти більшість, бо «влада має бути ефективною»: треба приймати закони в Раді. Так, можна домовлятися із окремими депутатами, або ж лідерами партій, - чийсь голос купити за декілька десятків тисяч доларів, чийсь, бо співпали інтереси, чийсь – отримати, запропонувавши посаду.

Але, «регіональна більшість» плюс куплені мажоритарними, - гарантія того, що всі законопроекти, потрібні президенту, - «пройдуть», стануть законами.

Чи зможуть опозиційні партії захистити голоси своїх виборців, якщо влада буде їх красти? Очевидно, ні: всі виборчі комісії підконтрольні ПР та АП – і вони будуть захищати інтереси провладної партії. Так, опозиціонери та  спостерігачі кричатимуть в ЗМІ, на численних прес-конференціях – про «масові фальсифікації». Та це ні до чого не призведе, не дасть жодних результатів. Так само, як і позови у підконтрольні адміністрації президента, суди.

По великому рахунку, буде відбуватися те ж саме, що на місцевих виборах 2010 року…

Виборчий закон працює на «регіоналів», - відповідні статті президентські юристи, завбачливо, заклали в нього ще під час його прийняття в Парламенті декілька місяців назад. План перемоги а виборах склали ще тоді. Тепер, владі, необхідно, просто скористатися цими козирем.

Захід не захоче ставитися до Януковича як до Лукашенка, тому що, для цього просто не буде підстав. Та і не вигідно це США. Інакше в Януковича не буде іншого виходу, крім, «лукашенкізації» України та вступу в Митний Союз.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.