Зробити добро модним

23 октября 2012, 06:40
психотерапевт
0
252
Зробити добро модним

що ми можемо вже робити кожного дня

Багато років працюючи в умовах великої кількості комунікацій та взаємозалежних проектів із залученням щонайменше трьох-чотирьох сторін та професійно займаючись наданням психологічної допомоги, я сформулювала для себе досить прості прийоми, які допомагають зробити комфортнішими мою роботу й життя. Поділюся деякими своїми висновками. Отже, рекомендую:
• Уміти взяти на себе роль медіатора* в конфліктних ситуаціях.
Навіть якщо ми представляємо одну із сторін. Адже завжди можна поглянути на ситуацію неупереджено, не надаючи оцінок, намагатися знайти компроміс.
*Медіатор — третя нейтральна, незалежна особа (посередник, примиритель), яка допомагає сторонам розв’язати наявний конфлікт, суперечку. Професійна діяльність у галузі альтернативного врегулювання суперечок називається медіацією.
• Пам’ятати, що всі ми – різні, і можемо трактувати ті чи інші слова по-різному.
Аби уникнути ситуацій різнопланового трактування одних і тих самих понять, просіть, щоб співбесідник віддзеркалив, тобто переказав своїми словами те, як він зрозумів ситуацію чи домовленість.
• Не використовувати оціночних суджень стосовно інших людей, – це допоможе уникнути переходу на особистості й образ.

• У будь-якій ситуації не шукати винних, а шукати вихід із положення, що склалося. А роботу над помилками виконати після того, як буде знайдено цей вихід.

• Не бути байдужими.
Часто зі сторони ми помічаємо деякі моменти, які упускає інша людина. Потрібно їй просто по-людськи підказати, дати пораду – неформально.
• Бути толерантними.
Кожен із нас – жива людина зі своїми переживаннями, подіями в житті, які можуть на певному етапі вибити з колії. І на роботі, і в житті слід пам’ятати: якщо ми бачимо, що якась людина стомлена, надто збуджена, не може адекватно реагувати на довколишні події чи на слова, то краще в цьому випадку не реагувати на такі прояви, а повернутися до ситуації дещо пізніше і згладити чи врегулювати її.
• Пам’ятати, що не існує безвихідних ситуацій. Існують не проблеми, а питання, які можна вирішити.
Щодня кожного з нас, спосіб нашого життя та поведінки можуть бачити щонайменше 5 осіб. І якщо ми своєю поведінкою у різних ситуаціях показуватимемо приклад того, що існує інший підхід до вирішення питань, інша можливість виходу з конфліктів, – ми дамо шанс іншим людям розширити їхній власний вибір можливих сценаріїв поведінки. І, можливо, наступного разу ця людина теж обере схожу модель. Свого роду ланцюгова реакція. А якщо згадати теорію шести рукостискань Стенлі Мілграма, який ще у 1967 році стверджував, що кожен житель Землі знайомий з будь-яким іншим землянином усього через шість осіб, то можна уявити, якими швидкими темпами й потужними хвилями могло б поширюватися добро у людських стосунках на нашій планеті. Але ж хтось завжди має бути першим. Чому б не стати цим першим?
Саме ми можемо запровадити «моду» на лояльні, неупереджені, етичні взаємовідносини між людьми. Щодня ми можемо робити світ трохи кращим, просто завдяки нашій людяності.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.