Вибори в Ірпіні

28 октября 2012, 13:27
0
349
Вибори в Ірпіні

В Ірпені уже з'явилися мертві душі.

В Ірпені уже з'явилися мертві душі.
Житель Ірпеня 76-річний Володимир Скомороха, прийшовши на свою дільницю, побачив прописаними у своїй квартирі чотирьох людей, які там не живуть (всі на прізвище Данилюк) за адресою вул. Садова, 65-а, кв. 6.
На вимогу Володимира Степановича написати скаргу, члени комісії не хотіли видавати бланк. Літнього виборця виручили журналісти газети «Західне передмістя Києва», надавши йому бланк скарги.
Склавши скаргу Володимир Скомороха зажадав зафіксувати факт порушення іноземним спостерігачем. Спостерігач із Польщі зафіксував факт занесених до виборчих списків чотирьох «мертвих душ».
Після чого в літньої людини стався серцевий напад. Викликали швидку допомогу, лікарі якої зафіксували тиск 220 на 120. Проте він відмовився від госпіталізації, залишився на дільниці, аби домогтися з’ясування чому у списках виборців у його квартирі значаться ці люди.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.