КУМЕ, МЕНІ Б УКРАЇНУ?...

2 декабря 2012, 20:44
Публіцистично-громадський, аналітично нескорений, літературно відсікаючий друкач.
0
269

Проте у «кумів» є проблема. Вона полягає у тому,Знаний кум Путіна - громадянин Мєдвєдчук -  печеться про те, щоб не менше  ніж половина українців через виборчий процес  обрали союз митницями з Білорусією, Казахстаном, та Росією.

 У якому, начебто, усі усіх будуть розуміти.  А відтак, коли вихід за  допустимі   рамки  руського язика ламатиме існуючі лінії кордону на сьогоднішній політичній карті, то це також тлумачитиметься  як невід'ємний процес.

Тож не випадково, що громадянин Мєдвєдчук якось хворобливо загострює увагу українців до союзу митницями у поєднанні з москаломовною ситуацією в Україні.

Бо Митний Союз (МС) і  москаломовна ситуація (МС) –  це одна й та ж   бричка, якою кремль хоче вивезти з України те, що наразі мається в  українських олігархів. Себто,  контроль над земельними, промисловими та людськими ресурсами.

Звичайно, що у дуже багатьох українських  людей, які в своєму житті читають не лише слова на білбордах, не виникає жодних сумнівів, що Мєдвєдчук – це прототип звичайного шкідника, котрий запрограмований на єдину мету:  жерти  український хребет з середини.

Через те   він  і  хапається за,  на жаль, досить велику соломину, котра уособлює москаломовних та тих, які читають не більше, ніж з білборду.

 Але нині ситуація така, що за ту соломину чіпляються й ті, які хоч і нічого не читали, натомість багато стріляли. Ось і виходить, що «куми» розраховують на те, що невдовзі москаломовним  набриднуть  стрільці.  І  за рахунок цього  вони  отримають те, про що марять.   

 Проте  у «кумів» є проблема. Вона полягає у тому, що стрільці й самі відкрито  без мила лізуть у дупу. Вони то  лізуть, але вони це так незручно роблять, що  від  того,  жаданої користі «кумам» не додається.

А що найголовніше у всій цій ганьбі, це те, що все це відбувається завдяки використанню взаєморозуміння. Тобто слова.     
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.