16 декабря 2012, 21:19
0
327

Реал втрачає очки(

В загальному.....Ви самі все бачили.....Нічия....2:2! Реал втрачає очки. Гра у них сьогодні була, якщо казати відверто, не дуже:  в першому таймі взагалі просто так бігали, під кінець забили, другий тайм так добре починався, але після другого голу Реал розслабився, в результаті чого, за 2 хвилини до кінця основного часу противник зрівняв рахунок. Після матчу море глорів знову скаже: "Фуу, ну що це? То програли, то нічия! Більше не вболіваю за Реал!". А істинний Мадридист скаже: "Попереду ще багато ігор та перемог! HALA MADRID!
    Так, результат не найкращий, але нічого з цим не поробиш, це футбол. Втроє прикро пропускати в кінці матчу, тому що десь підсвідомо ти вже радієш перемозі, а тут раз, один момент, і всім твоїм бажанням приходить кінець. Можливо команда не в найкращій формі, але не нам її судити, ми не критики, ми вболівальники, які повинні її підтримувати в будь-який момент, будь-то перемога, чи то поразка. Шкода, що так багато людей цього не розуміють. Достукатися до них просто неможливо. "Реал" відігрався, здавалося все добре, і тут на тобі, "Реал" пропускає і чергова порція образ на бік команди вже приготовлена. Ми повинні бути єдиним цілим, а не розділятися по групах: ті хто критикує "Реал", коли у тих не йде гра, і тих, хто в будь-яку хвилину підтримують їх.
   У кожного клубу буває складний період, коли гра не клеїться, хоч вбий, і "Реал" не виняток, навіть у грандів бувають спади. Наша з вами проблема в тому, що ми звикли бачити по 3-5 голів за гру, а іноді це просто не виходить і всі починають розчаровуватися, тому що їхні очікування не виправдані. Спустіться з небес, люди, будьте реалістами!
   Спустіться з небес, люди, будьте реалістами! Спасибі всім людям, які незважаючи ні на що, продовжують вірити в команду, ви гідні аплодисментів, тому що критикувати може кожен, а от висловити слова підтримки - не кожний, тому що всіх людей глибоко в серці переповнює печаль. Мені складно писати ці слова, тому що я також як і ви вірила у перемогу команди, але я продовжую вірити в неї і готова писати ще сотні подібних рядків, бо я знаю, що "Реал" не та команда, яка впаде духом. Увімкніть гімн, згадайте кращі моменти пережиті всіма нами. Бажаю вам усім гарного настрою, не дивлячись ні на що! Hala Madrid! Hasta el final, Vamos Real!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи